9 Şubat 2009

DTP’li Belediye Başkanlarından Vali Duruer’e Nezaket Ziyareti.

http://www.mardin.gov.tr/haber/resim/dtpbelediyeziyaret.gif
Mardin’in DTP’li Belediye Başkanları, Mardin Valisi Hasan Duruer’e nezaket ziyaretinde bulundular. Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete, Kızıltepe Belediye Başkanı Cihan Sincar, Yalım Belediye Başkanı A.Kerim Adam ile Şenyurt Belediye Başkanı A.Kadir Ağaoğlu katıldı.

Mardin Valisi Hasan Duruer’in göreve başlaması münasebetiyle kendisini tebrik eden Belediye Başkanları, Mardin ve Beldeleri hakkında Vali Duruer’e bilgi vererek, sorunlarını aktardılar. Vali Duruer’de kendisini ziyaret eden ve tebriklerini sunan Belediye Başkanlarına teşekkür ederek, Mardin sınırları içerisinde bulunan bütün belediyelerin sorunları ile parti ayırt etmeksizin ilgileneceklerini ve Mardin’in hizmet potansiyelini yükseltmek için ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini ifade etti.

Hizmet ederken herkese eşit muamelede bulunulmasını gerektiğini dile getiren Vali Duruer, “Kimsenin dili, dini, ırkı, rengi ve etnik kökeni hizmet almaya engel olamaz ve olmamalıdır.” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com