12 Kasım 2007

SÜRGÜCÜ BİR MARKA'DIR

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Başta Mardin ilimiz olmak üzere bölgemiz yıllardır ekonomik kalkınma yönünden ihmal edilmiştir. Hiçbir yatırımcı bölgemizde istihdamı artırıcı ve kalkınmayı teşvik edici fabrika kurmadı. Sözde kurmak isteyenler ise devletten aldıkları teşvikle terörü bahane ederek, yapacağı yatırımı batı illerimize kaydırdı. Bu da bölgemizdeki işsizliği ve fakirliği daha da arttırdı. Memleketini seven ve yatırım yapmak isteyen bir yatırımcı bu her şartlarda yatırımını yapmalı, her engeli ve zorluğu aşmak için çaba sarf etmeli ve aşmalıdır. Ancak bu şekilde hareket eden memleketine ve milletine faydalı olmuş olur.
SÜRGÜCÜ BİR MARKA'DIR projesindeki maksadımız, çeşitli nedenlerle başta Sürgücü Beldemiz olmak üzere, bölgemize yatırım yapmayan ve yapamayan hemşehrimiz olan İş adamı ve girişimcilerin en azından manevi bir vefakârlık göstererek bulundukları şehirlerde kurdukları ve kuracakları işyerlerinde Sürgücü adını sihirli bir kelime olarak kullanmalarını sağlamaktır. Çünkü bu kelime gerçekten başarılarına başarı, güçlerine güç katacak sihirli bir formül olacaktır. Amacımız sektörde iş yapan ve iş yapacak Sürgücülü iş adamı ve sanayicilerin bu adla kendi alanlarında dünya lideri olmasını sağlamaktır. Bunun içinde öncelikli yapılması gereken kaliteden ödün vermemektir.
Belki bu fikir veya proje size gerçekleşmesi mümkün olamayan bir hayal olarak gelebilir. Ancak unutulmamalıdır ki her şeyin başlangıcı bir hayaldir. Hayatta hiçbir şey hayal etmeden gerçekleşemez ve gerçekleşmemiştir.
Şunu unutmayalım ki bulunduğumuz yerde ne kadar başarılı olursak olalım doğup büyüdüğümüz yerleri unuttuğumuz müddetçe başarılarımız bir zaman sonra beldemiz için bir hayalden öteye geçmeyecektir. Yıllarca, ben bizzat kendi hayatımda bunu uyguladım. Hep yaşadığım şehir ile doğup büyüdüğüm beldemiz arasında kaynaşma ve koordinasyonu sağlamaya çalıştım. Daha sonra bu kaynaşmayı 7 yıldır emek verdiğim www.surgucum.com ile dünyadaki bütün Sürgücülüler ile paylaştım ve hemşerilerimizin doğup büyüdükleri yerle kaynaşmasına ve tanışmasına yardımcı oldum.
Biz site olarak dünyadaki Sürgücülüler ile Sürgücü Beldemiz arasında bir köprü vazifesi gördük, görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz. Elli yıl önce Sürgücüden çeşitli nedenlerle ayrılmış ve uzak kalmış Sürgücülülerin bu toplum ile kaynaşmasına ve tanışmasına vesile olduk ve olmaya devam edeceğiz. www.surgucum.com olarak dünyanın neresinde olursanız olun, sizin sesiniz ve kulağınız olacağız. Maddi olarak size destek sağlayamasak da manevi olarak bütün gücümüzle her zaman sizinle birlikteyiz ve birlikte olacağız. Unutmayın ki sizin başarınız bizim başarımızdır. Çalışma hayatında başarılarınızın devamını diler, sağlıklı mutlu günler sizin olsun.

Mehmet AYAZ

TEKNOLOJİ
SÜRTEL
SÜRTEC
SÜRNET
SÜRCOM
SÜRGÜCÜ KOMPUTER
SÜRGÜCÜ BİLGİSAYAR
SÜRGÜCÜ ELEKTRONİK
SAĞLIK
SÜRGÜCÜ OPTİK
SÜRGÜCÜ ECZANESİ
SÜRGÜCÜ SAĞLIK KABİNİ
SÜRGÜCÜ ERKEK KUAFÖRÜ
SÜRGÜCÜ BAYAN KUAFÖRÜ
SÜRMED (SÜRGÜCÜ MEDİKAL)
EĞİTİM
SÜRGÜCÜ KİTABEVİ
SÜRGÜCÜ KIRTASİYE
SÜRGÜCÜ DERSANESİ
MEDYA
SÜRGÜCÜ AJANS
SÜRGÜCÜ RADYO
SÜRGÜCÜ REKLÂM
SÜRGÜCÜ YAYINEVİ
GIDA
SÜRGÜCÜ GIDA
SÜRGÜCÜ CAFE
SÜRGÜCÜ BÜFE
SÜRGÜCÜ MARKET
SÜRGÜCÜ BÖREKÇİSİ
SÜRGÜCÜ PASTANESİ
SÜRGÜCÜ LOKANTASI
SÜRGÜCÜ ÇAY BAHÇESİ
SÜRGÜCÜ RESTAURANT
SÜRGÜCÜ EKMEK FIRINI
SÜRGÜCÜ KIRAATHANESİ
SÜRGÜCÜ KEBAP SALONU
SÜRGÜCÜ YEMEK SALONU
SÜRGÜCÜ KAYNAK SULARI
SÜRGÜCÜ LAHMACUN SALONU
YAPI İNŞAAT
SÜRGÜCÜ YAPI
SÜRGÜCÜ EMLAK .......................www.surgucuemlak.com
SÜRGÜCÜ İNŞAAT
SÜRGÜCÜ TESİSAT
SÜRGÜCÜ ELEKTRİK
SÜRGÜCÜ HAFRİYAT
SÜRGÜCÜ NALBURİYE
SÜRGÜCÜ MÜHENDİSLİK
ULAŞIM
SÜRGÜCÜ TURİZM
SÜRGÜCÜ OTOPARK
SÜRGÜCÜ NAKLİYAT
SÜRGÜCÜ OTOMOTİV
GENEL
SÜRGÜCÜ GİYİM
SÜRGÜCÜ HOTEL
SÜRGÜCÜ PETROL
SÜRGÜCÜ DAĞITIM
SÜRGÜCÜ MOBİLYA
SÜRGÜCÜ TEKTSTİL
SÜRGÜCÜ ÇİÇEKÇİLİK
SÜRGÜCÜ PAZARLAMA
SÜRGÜCÜ KUYUMCULUK
SÜRGÜCÜ GÜMRÜKLEME
SÜRGÜCÜ HUKUK BÜROSU
SÜRGÜCÜ ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com