5 Ekim 2009

Kızıltepe Belediyesi araç filosuna yenilerini ekledi


Kızıltepe Belediyesi, Belediye hizmetlerin de büyük kolaylık sağlayacak 1 adet Mercedes tır aracını belediye bünyesine katarak araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Ferhan TÜRK, ‘’Bünyemize yeni araçlar dâhil ederek araç parkımızda olan araç sayımızı artırmış olduk. Önceden fen işleri ve diğer birimler de kullanılmak üzere araç kiralıyorduk. Bu sene araç kiralama yerine dâhil etmiş olduğumuz yeni araçları hizmete sunduk.’’ Dedi.

Başkan Türk; "Kızıltepe’mizi güzel yaşanılabilir ve modern bir ilçe yapmak için kaynaklarımızı en iyi bir şekilde değerlendirerek halkımıza hizmet olarak geri dönüyoruz. Vatandaşlarımızından aldığımız bu destek ve güçle hizmet kalitemizde çıtamızı yükseltiyoruz. Bu yeni araçlar tüm Kızıltepeli halkımıza hayırlı uğurlu olsun."
www.kiziltepe-bld.gov.trHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com