31 Ocak 2009

2009 Yerel Seçimleri Ak Parti Belde Belediye Başkan Adayları

S.NO S.NO İL İLÇE BELDE KESİNLEŞEN ADAY
1 1 ADANA ALADAĞ AKÖREN HASAN HÜSEYİN GÜNDÜZ
2 2 ADANA CEYHAN BİRKENT MUSTAFA ÖZ
3 3 ADANA CEYHAN BÜYÜKMANGIT TARIK YALÇINKAYA
4 4 ADANA CEYHAN DORUK AKIN DORUK
5 5 ADANA CEYHAN HAMDİLLİ MURAT YÜRÜK
6 6 ADANA CEYHAN KÖSRELİ MEBRURE GÜRLEK GÜRBAZ
7 7 ADANA CEYHAN KURTKULAĞI ESABİL HAKTANIR
8 8 ADANA CEYHAN KURTPINARI MEHMET GÖREGEN
9 9 ADANA CEYHAN MERCİMEK ZEKİ CANDAN KARATAŞ
10 10 ADANA CEYHAN MUSTAFABEYLİ ZAFER TOPALOĞLU
11 11 ADANA CEYHAN SAĞKAYA ZEKERİYA GÖKÇEDAĞ
12 12 ADANA CEYHAN SARIMAZI EROL KAHRAMAN
13 13 ADANA KARATAŞ BAHÇE AHMET MARANGOZ
14 14 ADANA KARATAŞ TUZLA RAMİS AVCI
15 15 ADANA KOZAN GAZİKÖY SEFER BİTİRİCİ
16 16 ADANA KOZAN HACIBEYLİ SALİM ÖZTÜRKOĞLU
17 17 ADANA POZANTI AKÇATEKİR DERVİŞ ORUÇ
18 18 ADANA TUFANBEYLİ BOZGÜNEY İBRAHİM ÖZEN
19 19 ADANA YUMURTALIK KALDIRIM ABDULLAH TEMEL
20 20 ADANA YUMURTALIK YEŞİLKÖY MİTHAT ALTUNAY
21 21 ADANA YUMURTALIK ZEYTİNBELİ BEYTULLAH KILLI
22 22 ADANA YÜREĞİR ÇELEMLİ HÜSEYİN ÖZAYDIN
23 1 ADIYAMAN BESNİ ÇAKIRHÜYÜK MİKTAT ÇETİN
24 2 ADIYAMAN BESNİ KESMETEPE ÖMER KORKMAZ
25 3 ADIYAMAN BESNİ KÖSECELİ ÖMER ORHAN
26 4 ADIYAMAN BESNİ SARIYAPRAK YASİN TURAN
27 5 ADIYAMAN BESNİ SUGÖZÜ ARİF ÖZHAN
28 6 ADIYAMAN BESNİ SUVARLI FARUK BOZDAĞ
29 7 ADIYAMAN BESNİ ŞAMBAYAT ORHAN MUTLU
30 8 ADIYAMAN BESNİ ÜÇGÖZ ALİ ÖZER
31 9 ADIYAMAN ÇELİKHAN PINARBAŞI TACİM BÜYÜKTAŞ
32 10 ADIYAMAN GÖLBAŞI BALKAR ORHAN ORHAN
33 11 ADIYAMAN GÖLBAŞI BELÖREN MUSTAFA BULUT
34 12 ADIYAMAN GÖLBAŞI HARMANLI ALİ AZIK
35 13 ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR İSMET ÇETİNKAYA
36 14 ADIYAMAN KAHTA BÖLÜKYAYLA RAMAZAN YALIN
37 15 ADIYAMAN MERKEZ ATAKENT MEHMET AKGÜN
38 16 ADIYAMAN MERKEZ HASANCIK FAİK YILMAZ
39 17 ADIYAMAN MERKEZ KÖMÜR HACI YUSUF YAVCİK
40 18 ADIYAMAN MERKEZ YAYLAKONAK SAİT KARAYILAN
41 19 ADIYAMAN SİNCİK İNLİCE ABUBEKİR ÜMÜRHAN
42 1 AFYON BAŞMAKÇI YAKA SEZAYİ KERPİÇ
43 2 AFYON BOLVADİN BÜYÜK KARABAĞ ÖMER TÜRKMEN
44 3 AFYON BOLVADİN DİŞLİ ABDİL UYSAL
45 4 AFYON BOLVADİN ÖZBURUN ASIM KIZILASLAN
46 5 AFYON ÇAY AKKONAK RAMAZAN ERTÜRKSOY
47 6 AFYON ÇAY DERESİNEK NURETTİN ARI
48 7 AFYON ÇAY EBER ALİ KARA
49 8 AFYON ÇAY İNLİ SAMİ AYYILDIZ
50 9 AFYON ÇAY KARACAÖREN ÜZEYİR KASAP
51 10 AFYON ÇAY KARAMIK ARİF DURMAZ
52 11 AFYON ÇAY KOÇBEYLİ YÜKSEL ŞEVİK
53 12 AFYON ÇAY PAZARAĞAÇ ŞEVKİ KARA
54 13 AFYON ÇOBANLAR KOCAÖZ ALİ ZIBAK
55 14 AFYON DAZKIRI YÜREĞİL HASAN CEYHAN
56 15 AFYON DİNAR ÇİÇEKTEPE ADEM AYTUĞ
57 16 AFYON DİNAR DOĞANLI MEHMET DURAN
58 17 AFYON DİNAR HAYDARLI HALİS TURUNÇ
59 18 AFYON DİNAR KADILAR ZAFER ŞAHİN
60 19 AFYON DİNAR KINIK ÖMER KORKMAZ
61 20 AFYON DİNAR TATARLI ALİM AKGÜL
62 21 AFYON DİNAR ULUKÖY BURHAN DEMİRKOÇ
63 22 AFYON DİNAR YIPRAK ABDURRAHMAN GÜÇLÜ
64 23 AFYON EMİRDAĞ A.PİRİBEYLİ A. KADİR YURDAKUL
65 24 AFYON EMİRDAĞ ADAYAZI HULUSİ ALTINOK
66 25 AFYON EMİRDAĞ BADEMLİ YUSUF CERİT
67 26 AFYON EMİRDAĞ DAVULGA SALİH GÜNDOĞAN
68 27 AFYON EMİRDAĞ GÖMÜ HAKKI TEKİN
69 28 AFYON EVCİLER GÖKÇEK RAMAZAN ÖZKAN
70 29 AFYON HOCALAR YEŞİLHİSAR ABDULKADİR İLHAN
71 30 AFYON İHSANİYE AYAZİNİ MUSTAFA ACAR
72 31 AFYON İHSANİYE BOZHÜYÜK LOKMAN EKİCİ
73 32 AFYON İHSANİYE DÖĞER ÖMER GÜNGÖR
74 33 AFYON İHSANİYE GAZLIGÖL SELAHATTİN KESKİN
75 34 AFYON İHSANİYE GAZLIGÖLAKÖREN RAMAZAN KARAKAYA
76 35 AFYON İHSANİYE KARACAAHMET MEHMET YILMAZ
77 36 AFYON İHSANİYE KAYIHAN SEYDİ AHMET KAYA
78 37 AFYON İHSANİYE YAYLABAĞI AHMET AKGEDİK
79 38 AFYON İSCEHİSAR ALANYURT CEMAL ÇAKIR
80 39 AFYON İSCEHİSAR SEYDİLER ETHEM KOÇ
81 40 AFYON MERKEZ ANITKAYA MEHMET ER
82 41 AFYON MERKEZ BEYYAZI AHMET ÜNAL
83 42 AFYON MERKEZ BÜYÜKKALECİK MUSTAFA KUYUN
84 43 AFYON MERKEZ ÇAYIRBAĞ MUHSİN KARAKIŞ
85 44 AFYON MERKEZ ÇIKRIK HÜSEYİN BAY
86 45 AFYON MERKEZ DEĞİRMENAYVALI ADEM ÇAVDAR
87 46 AFYON MERKEZ ERKMEN MEMDUH KUŞ
88 47 AFYON MERKEZ FETHİBEY RECEP GÖNK
89 48 AFYON MERKEZ GEBECİLER HÜSEYİN TOĞULLUK
90 49 AFYON MERKEZ IŞIKLAR BALI SİVRİ
91 50 AFYON MERKEZ NURİBEY HAZIM KAYA
92 51 AFYON MERKEZ SALAR BATTAL COŞKUN
93 52 AFYON MERKEZ SUSUZ CENGİZ YILDIZ
94 53 AFYON MERKEZ SÜLÜMENLİ MUSTAFA TABAK
95 54 AFYON MERKEZ SÜLÜN İHSAN KESKİN
96 55 AFYON SANDIKLI AKHARIM İBRAHİM ÖZKAN
97 56 AFYON SANDIKLI BALLIK HAMZA ÖZTÜRK
98 57 AFYON SANDIKLI BAŞAĞAÇ SÜLEYMAN DURMAZ
99 58 AFYON SANDIKLI KARADİREK VEDAT ARMAĞAN
100 59 AFYON SANDIKLI KIZIK ALİ İHSAN SÖNMEZ
101 60 AFYON SANDIKLI KUSURA SELİM VERGİLİ
102 61 AFYON SANDIKLI MENTEŞ TEVFİK KARAKAYA
103 62 AFYON SANDIKLI ÖRENKAYA RAMAZAN YAVUZ
104 63 AFYON SANDIKLI SORKUN İLYAS ARISOY
105 64 AFYON SANDIKLI YAVAŞLAR BAYRAM AKKAŞ
106 65 AFYON SİNANPAŞA AHMETPAŞA OSMAN GEYİK
107 66 AFYON SİNANPAŞA AKÖREN MUSTAFA DUYMUŞ
108 67 AFYON SİNANPAŞA DÜZAĞAÇ HULUSİ ÖZEN
109 68 AFYON SİNANPAŞA GÜNEY ADEM ULUPUNAR
110 69 AFYON SİNANPAŞA KILINÇARSLAN ORHAN ÇELEBİ
111 70 AFYON SİNANPAŞA KIRKA İBRAHİM AY
112 71 AFYON SİNANPAŞA KÜÇÜKHÜYÜK İBRAHİM ERYILMAZ
113 72 AFYON SİNANPAŞA NUH ÖZGÜR KIVRAK
114 73 AFYON SİNANPAŞA SERBAN ÜNAL KARADAĞ
115 74 AFYON SİNANPAŞA TAŞOLUK MURAT ÖNER
116 75 AFYON SİNANPAŞA TINAZTEPE AHMET SELVİ
117 76 AFYON SİNANPAŞA TOKUŞLAR KAMİL VAROL
118 77 AFYON SULTANDAĞI DEREÇİNE RECEP ERDOĞAN
119 78 AFYON SULTANDAĞI KARAPINAR MUSA ÖZENBOY
120 79 AFYON SULTANDAĞI KIRCA NİHAT GÖRGÜN
121 80 AFYON SULTANDAĞI ÜÇKUYU TARIK GENCER
122 81 AFYON SULTANDAĞI YAKASİNEK ASIM ALTUN
123 82 AFYON SULTANDAĞI YEŞİLÇİFTLİK MEVLUT KİRİŞ
124 83 AFYON ŞUHUT ATLIHİSAR İBRAHİM BAŞYİĞİT
125 84 AFYON ŞUHUT BALÇIKHİSAR İHSAN GÜNDOĞAN
126 85 AFYON ŞUHUT EFE HÜSEYİN AKALIN
127 86 AFYON ŞUHUT KARAADİLLİ RAMAZAN ÜZMEZ
128 87 AFYON ŞUHUT KARACAÖREN ERDAL ÜNSOY
129 1 AĞRI ELEŞKİRT TAHİR CEMALETTİN SEFEROĞULARI
130 2 AĞRI ELEŞKİRT YAYLA DÜZÜ HAMİT AYSU
131 3 AĞRI ELEŞKİRT YÜCEKAPI NÜRETTİN ÖZTÜRK
132 4 AĞRI PATNOS DEDELİ NAİM DURAK
133 1 AKSARAY AĞAÇÖREN CAMİLİ ERCAN YEŞİLÖZ
134 2 AKSARAY ESKİL EŞMEKAYA TAYFUR BAŞKAN
135 3 AKSARAY GÜLAĞAÇ BEKARLAR ŞABAN YÜKSEL
136 4 AKSARAY GÜLAĞAÇ DEMİRCİ HÜSEYİN US
137 5 AKSARAY GÜLAĞAÇ GÜLPINAR NİZAMETTİN UĞUR
138 6 AKSARAY GÜLAĞAÇ SARATLI MEHMET BALKIŞ
139 7 AKSARAY GÜLAĞAÇ SOFULAR İHSAN ALTINEL
140 8 AKSARAY GÜZELYURT IHLARA DURSUN KAYA
141 9 AKSARAY GÜZELYURT ILISU HİKMET CEVİZ
142 10 AKSARAY GÜZELYURT SELİME YILMAZ BÜTEV
143 11 AKSARAY MERKEZ ACIPINAR TEKİN DOĞAN
144 12 AKSARAY MERKEZ AKÇAKENT MUSTAFA ELÇİ
145 13 AKSARAY MERKEZ ALTINKAYA İSHAK COŞKUN
146 14 AKSARAY MERKEZ ARMUTLU RECEP DAĞ
147 15 AKSARAY MERKEZ BAĞLIKAYA MUSTAFA ÇAKIR
148 16 AKSARAY MERKEZ DOĞANTARLA MUSTAFA OYMAK
149 17 AKSARAY MERKEZ HELVADERE NEŞET BELLİKLİ
150 18 AKSARAY MERKEZ İNCESU İSMET SALMAN
151 19 AKSARAY MERKEZ KARGIN ORHAN KESER
152 20 AKSARAY MERKEZ KUTLU BİLAL BÖLÜKBAŞ
153 21 AKSARAY MERKEZ SAĞLIK APTULLAH TOSUN
154 22 AKSARAY MERKEZ SARAYHAN RECEP ALTINOK
155 23 AKSARAY MERKEZ SEVİNÇLİ NECATİ COŞKUNER
156 24 AKSARAY MERKEZ SULTANHANI SEYİT TEMEL
157 25 AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR HİKMET KARGIN
158 26 AKSARAY MERKEZ TOPAKKAYA YILMAZ AKBULUT
159 27 AKSARAY MERKEZ ULUKIŞLA FİKRET ALTINDAL
160 28 AKSARAY MERKEZ YENİKENT MEHMET EMİN YENİSAN
161 29 AKSARAY MERKEZ YEŞİLOVA SITKI KOÇ
162 30 AKSARAY MERKEZ YEŞİLTEPE DERVİŞ AHMET ORUÇ
163 31 AKSARAY MERKEZ YUVA UĞUR AYGÜN
164 32 AKSARAY ORTAKÖY BALCI YUNUS YAYLACI
165 33 AKSARAY ORTAKÖY BOZKIR FETHİ KILIÇ
166 34 AKSARAY ORTAKÖY ÇİFTEVİ YUSUF BİLGİÇ
167 35 AKSARAY ORTAKÖY DEVEDAMI FARUK ERDOĞAN
168 36 AKSARAY ORTAKÖY HARMANDALI SÜREYYA GEDİK
169 37 AKSARAY ORTAKÖY OZANCIK MEMİŞ KÖSE
170 38 AKSARAY ORTAKÖY SARIKARAMAN YAHYA GÜRSOY
171 39 AKSARAY SARIYAHŞİ BOĞAZKÖY İMRAN KARAKUŞ
172 1 AMASYA GÖYNÜCEK DAMLAÇİMEN İHSAN YILDIRIM
173 2 AMASYA GÖYNÜCEK GEDİKSARAY GALİP KANTAROĞLU
174 3 AMASYA MERKEZ AYDINCA AHMET UZUNÖZ
175 4 AMASYA MERKEZ DOĞANTEPE MEHMET GÜL
176 5 AMASYA MERKEZ EZİNEPAZAR MUSTAFA YARICI
177 6 AMASYA MERKEZ UYGUR EROL ÇELİK
178 7 AMASYA MERKEZ YASSIÇAL İSMAİL BÜNYAT
179 8 AMASYA MERKEZ YEŞİL YENİCE BAHATTİN AŞIK
180 9 AMASYA MERKEZ ZİYARET AHMET KEMAL DAYIOĞLU
181 10 AMASYA MERZİFON KAYADÜZÜ HALİS ÖZCAN
182 11 AMASYA SULUOVA ERASLAN FAHRETTİN KARABOYUN
183 12 AMASYA TAŞOVA AKINOĞLU YAHYA YÜKSEL
184 13 AMASYA TAŞOVA ALPARSLAN DURMUŞ ÖZER
185 14 AMASYA TAŞOVA BALLIDERE NAZIM SARAY
186 15 AMASYA TAŞOVA BELEVİ ABDURRHMAN ÜN
187 16 AMASYA TAŞOVA BORABOY BAHATTİN ÖCAL
188 17 AMASYA TAŞOVA DESTEK AHMET ÖZ
189 18 AMASYA TAŞOVA ESENÇAY İLHAN ARDUÇ
190 19 AMASYA TAŞOVA ÖZBARAKLI CEVDET ÜSTÜN
191 20 AMASYA TAŞOVA ULUKÖY ALİ GENÇ
192 1 ANKARA AYAŞ OLTAN BURHAN DEMİRBAŞ
193 2 ANKARA BALA AFŞAR BAYRAM KÜÇÜK
194 3 ANKARA BEYPAZARI KARAŞAR YILMAZ KOÇAK
195 4 ANKARA BEYPAZARI KIRBAŞI CENGİZ YILMAZ
196 5 ANKARA BEYPAZARI URUŞ OSMAN ŞERİF KARLIDAĞ
197 6 ANKARA ÇAMLIDERE PEÇENEK ŞAKİR GENÇ
198 7 ANKARA GÜDÜL ÇAĞA MUZAFFER YALÇIN
199 8 ANKARA GÜDÜL SORGUN ARİF GÜLTEN
200 9 ANKARA GÜDÜL YEŞİLÖZ FERHAT ÇOLAK
201 10 ANKARA HAYMANA BALÇIKHİSAR MEHMET AYBEK
202 11 ANKARA HAYMANA BUMSUZ MEHMET DEMİRCİ
203 12 ANKARA HAYMANA ÇALIŞ ALİ İHSAN ÖZER
204 13 ANKARA HAYMANA YENİCE TELAT DURMAZ
205 14 ANKARA HAYMANA YURTBEYLİ ÖMER ERCAN
206 15 ANKARA KIZILCAHAMAM ÇELTİKÇİ HİDAYET DEMİRHAN
207 16 ANKARA NALLIHAN ÇAYIRHAN ÖMER BAYRAK
208 17 ANKARA NALLIHAN SARIYAR SADİ YILDIRIM
209 18 ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇALÖREN İSHAK ÜNVER
210 19 ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVEKOVANI MEMİŞ ÇELİK
211 20 ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR GÜLHÖYÜK İHSAN ÖZCAN
212 21 ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR KAÇARLI DURSUN ÇAĞDAŞ
213 1 ANTALYA AKSEKİ BADEMLİ SÜLEYMAN ARSLAN
214 2 ANTALYA AKSEKİ CEVİZLİ AHMET NADİR YÜKSEL
215 3 ANTALYA AKSEKİ GÜÇLÜKÖY HÜSEYİN ERDEM
216 4 ANTALYA AKSEKİ KUYUCAK MUSTAFA ERDOĞAN
217 5 ANTALYA AKSEKİ SÜLEYMANİYE DURMUŞ ALİ ŞENER
218 6 ANTALYA AKSEKİ YARPUZ DOĞAN ERDEN
219 7 ANTALYA AKSU KARAÖZ ABDULLAH KÖK
220 8 ANTALYA ALANYA AVSALLAR YUSUF AKDEMİR
221 9 ANTALYA ALANYA CİKCİLLİ MEVLÜT TÜRKYILMAZ
222 10 ANTALYA ALANYA ÇIPLAKLI HASAN UYSAL
223 11 ANTALYA ALANYA DEMİRTAŞ MUSTAFA KARAGÖZ
224 12 ANTALYA ALANYA EMİŞBELENİ NURETTİN ULUDAĞ
225 13 ANTALYA ALANYA GÜZELBAĞ MAHMUT KAPLAN
226 14 ANTALYA ALANYA İNCEKUM AHMET OLGUN
227 15 ANTALYA ALANYA KARGICAK MUKADDER IŞIK
228 16 ANTALYA ALANYA KESTEL ALİ İHSAN GÖKÇE
229 17 ANTALYA ALANYA KONAKLI TEVFİK YAZAN
230 18 ANTALYA ALANYA MAHMUTLAR ALAATTİN ÇAKIR
231 19 ANTALYA ALANYA OBA EMİN HATİPOĞLU
232 20 ANTALYA ALANYA OKURCALAR BİLAL AZAK
233 21 ANTALYA ALANYA PAYALLAR MUSTAFA ÖZEN
234 22 ANTALYA ALANYA TOSMUR MUSA ÖZDEMİR
235 23 ANTALYA ALANYA TÜRKLER HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
236 24 ANTALYA DEMRE BEYMELEK OSMAN GÜNGÖR
237 25 ANTALYA DÖŞEMEALTI BADEMAĞACI MURAT TULUM
238 26 ANTALYA DÖŞEMEALTI DAĞBELİ MEHMET SARILAR
239 27 ANTALYA DÖŞEMEALTI EKŞİLİ YUSUF GÖZEL
240 28 ANTALYA DÖŞEMEALTI KARAVELİLER DURSUN UYHAN
241 29 ANTALYA ELMALI AKÇAY SUAT TUNÇ
242 30 ANTALYA ELMALI YUVA RATIP ARIKAN
243 31 ANTALYA FİNİKE HASYURT MUAMMER GENÇ
244 32 ANTALYA FİNİKE SAHİLKENT İSA ÇELİK
245 33 ANTALYA FİNİKE TURUNÇOVA NECDET BAHÇECİ
246 34 ANTALYA FİNİKE YEŞİLYURT HÜSEYİN ÖZBEK
247 35 ANTALYA GAZİPAŞA KAHYALAR ALİ BÜYÜKAKÇA
248 36 ANTALYA GÜNDOĞMUŞ KÖPRÜLÜ MUSTAFA YALÇIN
249 37 ANTALYA GÜNDOĞMUŞ ORTAKÖY MUSTAFA KIPIK
250 38 ANTALYA GÜNDOĞMUŞ SENİR ALİ ÖĞÜT
251 39 ANTALYA İBRADI ORMANA MEHMET AYHAN KESKİN
252 40 ANTALYA KAŞ GÖMBE HASAN TOKER
253 41 ANTALYA KAŞ KALKAN MUSTAFA ŞALVARLI
254 42 ANTALYA KAŞ KINIK ALİ BEKİK
255 43 ANTALYA KAŞ OVA EROL DEMİRHAN
256 44 ANTALYA KAŞ YEŞİLKÖY AHMET AKDENİZ
257 45 ANTALYA KEMER ÇAMYUVA OKAN AKMAN
258 46 ANTALYA KEMER GÖYNÜK HASAN KAL
259 47 ANTALYA KEMER TEKİROVA YUSUF ÜRAS
260 48 ANTALYA KORKUTELİ BOZOVA HALİL KÖKEN
261 49 ANTALYA KORKUTELİ BÜYÜKKÖY YUSUF DEMİR
262 50 ANTALYA KORKUTELİ ÇOMAKLI HÜSEYİN KAÇAR
263 51 ANTALYA KORKUTELİ KÜÇÜKKÖY EKREM ÖZDEMİR
264 52 ANTALYA KORKUTELİ YELTEN METİN BAYER
265 53 ANTALYA KORKUTELİ YEŞİLYAYLA İKRAM YILDIRIM
266 54 ANTALYA KUMLUCA BEYKONAK ÖZAY ÇOBANER
267 55 ANTALYA KUMLUCA ÇAVUŞKÖY YALÇIN AKKULAK
268 56 ANTALYA KUMLUCA MAVİKENT ERDENİZ YAVUZ
269 57 ANTALYA MANAVGAT ÇOLAKLI ERCAN İŞBİLİR
270 58 ANTALYA MANAVGAT EVRENSEKİ RECEP BARUT
271 59 ANTALYA MANAVGAT GÜNDOĞDU HÜSEYİN NALCI
272 60 ANTALYA MANAVGAT ILICA RAFET ÜNAL
273 61 ANTALYA MANAVGAT KIZILOT MEHMET UYSAL
274 62 ANTALYA MANAVGAT OYMAPINAR MEHMET BOZKURT
275 63 ANTALYA MANAVGAT SARILAR MAHMUT ŞİMŞEK
276 64 ANTALYA MANAVGAT SİDE ABDULKADİR UÇAR
277 65 ANTALYA MANAVGAT TAŞAĞIL ADİL AYDIN
278 66 ANTALYA SERİK ABDURRAHMANLAR CEVDET ÖZTÜRK
279 67 ANTALYA SERİK BELEK YUSUF MECEK
280 68 ANTALYA SERİK BELKIS HÜMMET MERT
281 69 ANTALYA SERİK BOĞAZKENT CENGİZ GÖKOĞLU
282 70 ANTALYA SERİK ÇANDIR CAHİT ÖZTÜRK
283 71 ANTALYA SERİK GEBİZ EROL KAL
284 72 ANTALYA SERİK KADRİYE HÜSEYİN KANTOZ
285 73 ANTALYA SERİK KARADAYI ÖMER GÜRLER
286 74 ANTALYA SERİK YUKARIKOCAYATAK ENVER APUTKAN
287 1 ARDAHAN ÇILDIR AŞIKŞENLİK ADNAN GÜNDOĞDU
288 2 ARDAHAN GÖLE KÖPRÜLÜ YAŞEDDİN ÖZYILDIRIM
289 1 ATVİN HOPA KEMALPAŞA NİZAMETTİN YILMAZ
290 2 ATVİN MURGUL DAMAR YAŞAR İNAL
291 3 ATVİN ŞAVŞAT MEYDANCIK ŞERAFETTİN ARAL
292 4 ATVİN YUSUFELİ KILIÇKAYA MERYEM YAMAK
293 1 AYDIN BOZDOĞAN YAZIKENT AHMET OĞUZHAN
294 2 AYDIN ÇİNE AKÇAOVA İSMAİL ÇERÇİ
295 3 AYDIN DİDİM AKBÜK İBRAHİM ŞAM
296 4 AYDIN DİDİM AKYENİKÖY YILMAZ ÖZ
297 5 AYDIN GERMENCİK HIDIRBEYLİ AYDIN ALTIN
298 6 AYDIN GERMENCİK MURSALLI BESİM ÖDÜK
299 7 AYDIN GERMENCİK ORTAKLAR GÜLER NALBANT
300 8 AYDIN İNCİRLİOVA ACARLAR YUNUS ŞENTÜRK
301 9 AYDIN KARACASU ATAEYMİR MESUT YAĞCIOĞLU
302 10 AYDIN KARACASU GEYRE HÜSEYİN GÖKÇE
303 11 AYDIN KARACASU YENİCE VEDAT MEHMET KÖYLÜ
304 12 AYDIN KOÇARLI BIYIKLI ABDULLAH ARICI
305 13 AYDIN KOÇARLI YENİKÖY RASİM BOZACI
306 14 AYDIN KUŞADASI DAVUTLAR MEHMET AYAZ
307 15 AYDIN KUŞADASI GÜZELÇAMLI BAYRAM BAYAÖZLÜ
308 16 AYDIN KUYUCAK BAŞARAN MEHMET ÇAKAR
309 17 AYDIN KUYUCAK HORSUNLU MEHMET ÇÖMDEN
310 18 AYDIN KUYUCAK KURTULUŞ MEHMET GÜLER
311 19 AYDIN KUYUCAK PAMUKÖREN METİN ERTÜRK
312 20 AYDIN KUYUCAK YAMALAK NECATİ SOYSAL
313 21 AYDIN MERKEZ ÇEŞTEPE İHSAN UYSAL
314 22 AYDIN MERKEZ DALAMA NİHAT AKTAKKA
315 23 AYDIN MERKEZ OVAEYMİR ABDULLAH EMLEK
316 24 AYDIN MERKEZ TEPECİK SONER BOZAT
317 25 AYDIN MERKEZ UMURLU RIZA POSACI
318 26 AYDIN NAZİLLİ İSABEYLİ BEKİR KUVVET ERİM
319 27 AYDIN NAZİLLİ PİRLİBEY MEHMET ÜTÜN
320 28 AYDIN SÖKE ATBURGAZI YUSUF YİRMİBEŞ
321 29 AYDIN SÖKE BAĞARASI AKİF PALA
322 30 AYDIN SÖKE GÜLLÜBAHÇE YUSUF TOPTAY
323 31 AYDIN SÖKE SARIKEMER İSMAİL TAHSİN ÖZCAN
324 32 AYDIN SÖKE SAVUCA SULHATTİN KAYA
325 33 AYDIN SÖKE SAZLIKÖY ABDÜLMUTTALİP DEMİR
326 34 AYDIN SÖKE YENİDOĞAN EKREM YILMAZ
327 35 AYDIN SULTANHİSAR ATÇA OSMAN YILDIRIMKAYA
328 36 AYDIN SULTANHİSAR SALAVATLI İBRAHİM KOYUN
329 1 BALIKESİR AYVALIK ALTINOVA M.ALI AKÇAL
330 2 BALIKESİR AYVALIK KÜÇÜKKÖY SUAT AKIN
331 3 BALIKESİR BALYA ŞİFA (ILICA) İBRAHIM TAŞ
332 4 BALIKESİR BANDIRMA AKSAKAL KAZIM YEŞİLIRMAK
333 5 BALIKESİR BANDIRMA EDİNCİK AYTAÇ GÜR
334 6 BALIKESİR BİGADİÇ İSKELEKÖY İBRAHIM KAYA
335 7 BALIKESİR BURHANİYE PELİTKÖY HALUK VURAL
336 8 BALIKESİR EDREMİT AKÇAY ERDAL İNCEKAŞ
337 9 BALIKESİR EDREMİT ALTINOLUK MESUT TURHAN
338 10 BALIKESİR EDREMİT GÜRE AKIF ATEŞ
339 11 BALIKESİR EDREMİT KADIKÖY HASAN BODUR
340 12 BALIKESİR EDREMİT ZEYTİNLİ
341 13 BALIKESİR ERDEK KARŞIYAKA KADIR GEDİK
342 14 BALIKESİR ERDEK OCAKLAR MUSTAFA ALTINDAĞ
343 15 BALIKESİR GÖMEÇ KARAAĞAÇ HALIL EROĞLU
344 16 BALIKESİR GÖNEN SARIKÖY ALI YEŞİLDAĞ
345 17 BALIKESİR HAVRAN BÜYÜKDERE HÜSEYIN ÇEKİÇ
346 18 BALIKESİR İVRİNDİ BÜYÜKYENİCE AHMET ÖZEN
347 19 BALIKESİR İVRİNDİ GÖKÇEYAZI ISMAIL AKDOĞAN
348 20 BALIKESİR İVRİNDİ KAYAPA ADEM KARABIYIK
349 21 BALIKESİR İVRİNDİ KORUCU EMIN MUMCU
350 22 BALIKESİR MANYAS KIZIKSA MEHMET İLBAY
351 23 BALIKESİR MANYAS SALUR RAFET BARKA
352 24 BALIKESİR MARMARA AVŞA ADASI CEVDET ÇAĞLAR
353 25 BALIKESİR MARMARA SARAYLAR GÜNER YAVUZ
354 26 BALIKESİR MERKEZ KOCAAVŞAR MEŞHUT AKSOY
355 27 BALIKESİR MERKEZ PAMUKÇU İSMAIL ÇOBAN
356 28 BALIKESİR MERKEZ ŞAMLI ŞEFIK ERÖZ
357 29 BALIKESİR SAVAŞTEPE SARIBEYLER LÜTFÜ ARSLAN
358 30 BALIKESİR SINDIRGI GÖLCÜK ŞEVKET BARKIR
359 31 BALIKESİR SINDIRGI YAYLABAYIR SÜLEYMAN DAĞ
360 32 BALIKESİR SINDIRGI YÜREĞİL MEHMET AKAR
361 33 BALIKESİR SUSURLUK GÖBEL TAHIR DEMİRYAKAN
362 34 BALIKESİR SUSURLUK KARAPÜRÇEK AZIZ ÇÖRTEN
363 1 BARTIN MERKEZ ARIT ŞAHİDİ KUŞÇU
364 2 BARTIN MERKEZ HASANKADI ZEKİ ERDOĞAN
365 3 BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ MUSTAFA KARAMAN
366 4 BARTIN ULUS ABDİPAŞA YAŞAR DÖNMEZ
367 5 BARTIN ULUS KUMLUCA METİN ÇETİN
368 1 BATMAN BEŞİRİ İKİKÖPRÜ ALİ KIYANÇ
369 2 BATMAN GERCÜŞ HİSAR ZÜBEYİR KAYA
370 3 BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR ABDULMUTALİP BADEMCİ
371 4 BATMAN KOZLUK BEKİRHAN HASAN DEMİR
372 5 BATMAN MERKEZ BALPINAR HÜSEYİN GEYLANİ
373 6 BATMAN SASON YÜCEBAĞ ABDULLAH BİL
374 1 BAYBURT DEMİRÖZÜ BEŞPINAR HASAN TİMUR
375 2 BAYBURT DEMİRÖZÜ GÖKÇEDERE HÜSAMETTİN AKDOĞAN
376 3 BAYBURT MERKEZ AKŞAR SALİH AYDOĞDU
377 4 BAYBURT MERKEZ ARPALI ŞADİ TERZİ
378 5 BAYBURT MERKEZ ÇAYIRYOLU NECDET OKUR
379 6 BAYBURT MERKEZ KONURSU RIZA DEVECİ
380 1 BİLECİK BOZÜYÜK CİHANGAZİ SİNAN SAYGI
381 2 BİLECİK BOZÜYÜK DODURGA MUSTAFA YAMAN
382 3 BİLECİK İNHİSAR TARPAK MUSTAFA ÇOTAK
383 4 BİLECİK MERKEZ BAYIRKÖY MUSTAFA YAMAN
384 5 BİLECİK MERKEZ VEZİRHAN YUSUF FİDAN
385 6 BİLECİK SÖĞÜT ÇALTI OSMAN YILMAZ
386 7 BİLECİK SÖĞÜT KÜRE SEZAİ AYDEMİR
387 1 BİNGÖL GENÇ ÇAYTEPE ALİ AKKUŞ
388 2 BİNGÖL GENÇ SERVİ ALİ AYRANCI
389 3 BİNGÖL MERKEZ ILICALAR MARUF GÜNERİGÖK
390 4 BİNGÖL MERKEZ SANCAK ZEKİ BALANUR
391 5 BİNGÖL SOLHAN ARAKONAK NAZMİ ÇALIŞAN
392 1 BİTLİS ADİLCEVAZ AYDINLAR BAHADDİN ALAGEYİK
393 2 BİTLİS AHLAT OVAKIŞLA ABDURRAHMAN ALTINDAĞ
394 3 BİTLİS GÜROYMAK GÖLBAŞI MEHMET AVUNÇ
395 4 BİTLİS GÜROYMAK GÜNKIRI ŞEREFEDDİN SENCER
396 5 BİTLİS HİZAN KOLLUDERE MURAT GENCER
397 6 BİTLİS MERKEZ YOLALAN MURAT İNAN
398 7 BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI AYETULLAH DURGUN
399 8 BİTLİS MUTKİ KOYUNLU BAHADDİN AKYOL
400 1 BOLU MENGEN GÖKÇESU VAHİT AYDIN
401 2 BOLU MENGEN PAZARKÖY RAMAZAN ABLAŞ
402 3 BOLU MERKEZ KARACASU İSMAİL ERKOÇ
403 4 BOLU MUDURNU TAŞKESTİ MÜLAYİM TEKİN
404 1 BURDUR AĞLASUN ÇANAKLI İBRAHİM TOLAN
405 2 BURDUR AĞLASUN YEŞİLBAŞKÖY HÜSEYİN AKINCI
406 3 BURDUR BUCAK ÇAMLIK MAHMUT ÇELİKDEMİR
407 4 BURDUR BUCAK GÜNDOĞDU HALİL YÜKSEL
408 5 BURDUR BUCAK KIZILKAYA CANAN ATASOY
409 6 BURDUR BUCAK KOCAALİLER İSMAİL DURMAZ
410 7 BURDUR BUCAK ÜRKÜTLÜ MEHMET KELEŞ
411 8 BURDUR ÇAVDIR BAYIR İZZET YAVUZ
412 9 BURDUR ÇAVDIR KOZAĞAÇ HABİP AKIN
413 10 BURDUR ÇAVDIR SÖĞÜT SALİH YAVUZ
414 11 BURDUR ÇELTİKÇİ BAĞSARAY BAKİ CANER
415 12 BURDUR GÖLHİSAR İBECİK SERVET OLPAK
416 13 BURDUR GÖLHİSAR YUSUFÇA YILMAZ AKKAŞ
417 14 BURDUR MERKEZ BÜĞDÜZ ALİ ERDOĞAN
418 15 BURDUR MERKEZ KOZLUCA GÜLTEKİN ALTINDAL
419 16 BURDUR TEFENNİ BEYKÖY İSMAİL AŞCI
420 17 BURDUR TEFENNİ HASANPAŞA İSMAİL SALMAN
421 18 BURDUR YEŞİLOVA GÜNEY ÖMER BALHAN
422 19 BURDUR YEŞİLOVA SALDA BAYRAM GÜLHAN
423 1 BURSA BÜYÜKORHAN KINIK OSMAN ŞAHİN
424 2 BURSA İNEGÖL CERRAH ÖMER KAHYAOĞLU
425 3 BURSA İNEGÖL KURŞUNLU ALİ AKBAŞ
426 4 BURSA İNEGÖL TAHTAKÖPRÜ SALİH ŞAHİN
427 5 BURSA İNEGÖL YENİCEKÖY RAMİZ YİĞİT
428 6 BURSA İZNİK BOYALICA ALİ BULUT
429 7 BURSA İZNİK ELBEYLİ ŞAKİR YILDIZ
430 8 BURSA MUDANYA ZEYTİNBAĞI ALİ TURAN
431 9 BURSA MUSTAFA K.PAŞA ÇELTİKÇİ SEZGİN TÜRE
432 10 BURSA MUSTAFA K.PAŞA OVAAZATLI İLHAN GÜRKAŞ
433 11 BURSA MUSTAFA K.PAŞA TATKAVAKLI ORHAN ALPER
434 12 BURSA MUSTAFA K.PAŞA TEPECİK METİN BORU
435 13 BURSA MUSTAFA K.PAŞA YALINTAŞ MAHMUT ERTUĞRUL
436 14 BURSA MUSTAFA K.PAŞA YEŞİLOVA MEHMET ÇAKAR
437 15 BURSA ORHANELİ GÖYNÜKBELEN ADNAN ULUDAŞ
438 16 BURSA ORHANELİ KARINCALI HALİL İBRAHİM KARAGÖZ
439 17 BURSA ORHANGAZİ ÇAKIRLI MUSTAFA TÜRKÖZ
440 18 BURSA ORHANGAZİ NARLICA İBRAHİM KAYGISIZ
441 19 BURSA ORHANGAZİ SÖLÖZ AHMET PEKER
442 20 BURSA ORHANGAZİ YENİKÖY MEHMET TAN
443 21 BURSA ORHANGAZİ YENİSÖLÖZ GÜNGÖR ÖZHAN
444 1 ÇANAKKALE AYVACIK GÜLPINAR RECEP ŞAHİN
445 2 ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU ALİ YUSUF AKSOY
446 3 ÇANAKKALE BIGA BALIKLIÇEŞME NİHAT BORAZAN
447 4 ÇANAKKALE BIGA GÜMÜŞÇAY ADNAN PASTIRMACI
448 5 ÇANAKKALE BIGA KARABIGA EŞREF SOĞUKLUOĞLU
449 6 ÇANAKKALE BIGA KOZÇEŞME AHMET TOZAN
450 7 ÇANAKKALE BIGA YENIÇIFTLIK İBRAHİM EREN
451 8 ÇANAKKALE ÇAN TERZIALAN BAHATTİN SAĞIN
452 9 ÇANAKKALE EZINE GEYIKLI MUSTAFA ÇİÇEK
453 10 ÇANAKKALE EZINE MAHMUDIYE İBRAHİM KESKİN
454 11 ÇANAKKALE GELIBOLU BOLAYIR HASAN ARA
455 12 ÇANAKKALE GELIBOLU EVREŞE ELİ KAMİL SOYUAK
456 13 ÇANAKKALE GELIBOLU KAVAKKÖY SÜLEYMAN IŞIK
457 14 ÇANAKKALE LAPSEKI ÇARDAK BASRİ ULAŞ
458 15 ÇANAKKALE LAPSEKI UMURBEY MUSTAFA ÇAPKIN
459 16 ÇANAKKALE MERKEZ İNTEPE VEDAT KARADEMİR
460 17 ÇANAKKALE MERKEZ KEPEZ İSMAİL YAŞAR OĞUZ
461 18 ÇANAKKALE MERKEZ KUMKALE NEVZAT GÜNGÖR
462 19 ÇANAKKALE YENICE AKÇAKOYUN NECATİ ÇİNÇE
463 20 ÇANAKKALE YENICE HAMDIBEY CAHİT YILDIRIM
464 21 ÇANAKKALE YENICE KALKIM NECDET GÖKHAN
465 22 ÇANAKKALE YENICE PAZARKÖY OSMAN AKSOY
466 1 ÇANKIRI ATKARACALAR ÇARDAKLI OSMAN YILMAZ
467 2 ÇANKIRI ÇERKEŞ SAÇAK RAMAZAN YARIM
468 3 ÇANKIRI ILGAZ Y.DUMLUPINAR ABDULLAH AYDEMİR
469 4 ÇANKIRI KURŞUNLU ÇAVUNDUR TURAN YILDIZ
470 5 ÇANKIRI KURŞUNLU DUMANLI KADİR KETEN
471 6 ÇANKIRI KURŞUNLU HACIMUSLU BAYRAM KARAŞAHİN
472 7 ÇANKIRI KURŞUNLU SİVRİCEK DURSUN ÇİMEN
473 8 ÇANKIRI KURŞUNLU TAŞKARACALAR YAŞAR ÖZDEMİR
474 9 ÇANKIRI MERKEZ ÜNÜR TALİP ÜNÜR
475 10 ÇANKIRI ORTA DODURGA AHMET ERDOĞDU
476 11 ÇANKIRI ORTA ELMALIK ABDURRAHMAN ŞAHİN
477 12 ÇANKIRI ORTA KALFAT ÖMER KARAAĞAÇ
478 13 ÇANKIRI ORTA ÖZLÜ MUSTAFA ALTIPARMAK
479 14 ÇANKIRI ORTA YAYLAKENT MESUT KARAGÖZ
480 15 ÇANKIRI ŞABANÖZÜ GÜMERDİĞİN ÖMER AVŞAROĞLU
481 16 ÇANKIRI ŞABANÖZÜ GÜRPINAR İBRAHİM GÜNGÖRDÜ
482 17 ÇANKIRI YAPRAKLI İKİZÖREN MAHMUT KARAHAN
483 18 ÇANKIRI YAPRAKLI YUKARIÖZ ÖMER KARACA
484 19 ÇANKIRI YAPRAKLI YÜKLÜ KADİR YİĞİTBAŞI
485 1 ÇORUM ALACA ALACAHÖYÜK ABDULLAH GÜNDUGAN
486 2 ÇORUM ALACA BÜYÜKHIRKA ASLAN ŞAHİN
487 3 ÇORUM ALACA ÇOPRAŞIK SEYFETTIN ARSLAN
488 4 ÇORUM BAYAT ESKIALIBEY ERTÜRK DAŞDEMİR
489 5 ÇORUM BAYAT KUNDUZLU IZZET ÜNSAL
490 6 ÇORUM BOĞAZKALE EVCI NIHAT SARIERİK
491 7 ÇORUM BOĞAZKALE EVREN MUSA TÖK
492 8 ÇORUM DODURGA ALPAGUT YAŞAR SORUK
493 9 ÇORUM KARGI HACIHAMZA HAYATI BAHÇEVAN
494 10 ÇORUM LAÇIN ÇAMLICA ADEM YILMAZ
495 11 ÇORUM LAÇIN NARLI HAMIT KAYSİ
496 12 ÇORUM MECITÖZÜ ELVANÇELEBI HAMDI ÖZSEÇER
497 13 ÇORUM MERKEZ DÜVENCI SADIK YALÇIN
498 14 ÇORUM MERKEZ KONAKLI AHMET ŞENTÜRK
499 15 ÇORUM MERKEZ SEYDIM ALADDIN KÖKSAL
500 16 ÇORUM ORTAKÖY AŞDAVUL MEHMET ÇELİK
501 17 ÇORUM ORTAKÖY KARAHACIP HACI AHMET BEKTAŞ
502 18 ÇORUM OSMANCIK BAŞPINAR MUSTAFA OKAY
503 19 ÇORUM SUNGURLU ARIFEGAZILI YUSUF UZAN
504 20 ÇORUM SUNGURLU DEMIRŞEYH UĞUR KARÇIKA
505 21 ÇORUM SUNGURLU KALEDERE ARIF KAYAER
506 22 ÇORUM SUNGURLU KAVŞUT
507 23 ÇORUM SUNGURLU TUĞLU LEVENT ARSLANTAŞ
508 24 ÇORUM SUNGURLU YÖRÜKLÜ ORHAN AVŞAROĞLU
509 1 DENİZLİ ACIPAYAM AKALAN MUHAMMET TOKAT
510 2 DENİZLİ ACIPAYAM ALAATTİN HÜSEYİN DEMİR
511 3 DENİZLİ ACIPAYAM DARIVEREN DAVUT OYMAK
512 4 DENİZLİ ACIPAYAM DEDEBAĞI MEHMET ZOYLAN
513 5 DENİZLİ ACIPAYAM DODURGALAR RAMAZAN AK
514 6 DENİZLİ ACIPAYAM GÖLCÜK BESİM KARNAK
515 7 DENİZLİ ACIPAYAM KELEKÇİ HALİL GENÇOĞLU
516 8 DENİZLİ ACIPAYAM KUMAFŞARI ZEKERİYYA ARMAN
517 9 DENİZLİ ACIPAYAM YASSIHÜYÜK OSMAN TOKCAN
518 10 DENİZLİ ACIPAYAM YAZIR KAMİL ÖZDEMİR
519 11 DENİZLİ ACIPAYAM YEŞİLDERE ALİM OKTAY
520 12 DENİZLİ ACIPAYAM YEŞİLYUVA ALİ SARIKAYA
521 13 DENİZLİ ACIPAYAM YUMRUTAŞ MUZAFFER YILMAZ
522 14 DENİZLİ AKKÖY GÖLEMEZLİ YUNUS AVCI
523 15 DENİZLİ BAKLAN BOĞAZİÇİ CİHAN HAZIR
524 16 DENİZLİ BAKLAN DAĞAL ADNAN ŞAŞMAZ
525 17 DENİZLİ BEKİLLİ KUTLUBEY ERSAN ERTUĞRUL
526 18 DENİZLİ BOZKURT İNCELER ALİ KAVSARA
527 19 DENİZLİ BULDAN YENİCEKENT HAMDİ AKAN
528 20 DENİZLİ ÇAL AKKENT MUHARREM KAYA
529 21 DENİZLİ ÇAL BELEVİ MUSTAFA SARI
530 22 DENİZLİ ÇAL DENİZLER YÜKSEL TOPAL
531 23 DENİZLİ ÇAL HANÇALAR ALİ ÇENGEL
532 24 DENİZLİ ÇAL İSABEY İBRAHİM KOCAKAFA
533 25 DENİZLİ ÇAL ORTAKÖY AYHAN BOZBAY
534 26 DENİZLİ ÇAL SELCEN NADİR KARAKILINÇ
535 27 DENİZLİ ÇAL SÜLLER OSMAN SARUHAN
536 28 DENİZLİ ÇARDAK BEYLERLİ ZEKİ AYNA
537 29 DENİZLİ ÇARDAK GEMİŞ KADİR TÜTÜNCÜ
538 30 DENİZLİ ÇİVRİL ÇITAK SADRİ PORHAN
539 31 DENİZLİ ÇİVRİL EMİRHİSAR MEHMET BAYRAM
540 32 DENİZLİ ÇİVRİL GÜMÜŞSU MUHAMMER ARIÇ
541 33 DENİZLİ ÇİVRİL GÜRPINAR HALİT GÜNGÖR
542 34 DENİZLİ ÇİVRİL IRGILLI SALİM ALTUNTAŞOĞLU
543 35 DENİZLİ ÇİVRİL IŞIKLI İBRAHİM PERK
544 36 DENİZLİ ÇİVRİL KIRALAN HASAN ALİ SOLAK
545 37 DENİZLİ ÇİVRİL KIZILCASÖĞÜT SERVET CENGİZ
546 38 DENİZLİ ÇİVRİL ÖZDEMİRCİ RAMAZAN BAYRAM
547 39 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ AŞAĞIŞAMLI HÜSEYİN AKTÜRK
548 40 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ BAŞKARCI YUSUF BAŞTÜRK
549 41 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ GÖZLER YAŞAR YILMAZ
550 42 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ IRLIGANLI HASAN YILMAZ
551 43 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ KARAHAYIT MEHMET ÇIBIK
552 44 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ PAMUKKALE HALİT DURMUŞ
553 45 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ PINARKENT ALİ TAŞDEMİR
554 46 DENİZLİ DENİZLİ MERKEZ UZUNPINAR HASAN ALİ UBUZ
555 47 DENİZLİ GÜNEY EZİLER AYDIN CEYLAN
556 48 DENİZLİ HONAZ KAKLIK MEHMET GÜLBAŞ
557 49 DENİZLİ HONAZ KARAÇAY ABDULLAH KUMRAL
558 50 DENİZLİ HONAZ KIZILYER BÜLENT ÖZDEN
559 51 DENİZLİ HONAZ KOCABAŞ MUZAFFER TAŞGELDİ
560 52 DENİZLİ KALE GÖLBAŞI MEHMET SALİH SAĞINÇ
561 53 DENİZLİ KALE KARAKÖY SERVET KARAMAN
562 54 DENİZLİ SARAYKÖY AHMETLİ ABDULLAH YILMAZ
563 55 DENİZLİ SARAYKÖY DUACILI MUSTAFA GÜDÜCÜ
564 56 DENİZLİ SARAYKÖY SIĞMA OSMAN KARÇKAY
565 57 DENİZLİ SARAYKÖY TOSUNLAR AHMET YILMAZ
566 58 DENİZLİ SERİNHİSAR YATAĞAN VEHBİ KOCAKAYA
567 59 DENİZLİ TAVAS BAHARLAR İBRAHİM TAHTAKIN
568 60 DENİZLİ TAVAS ÇAĞIRGAN MUSLU SOYUÇOK
569 61 DENİZLİ TAVAS GARİPKÖY YUSUF ESEBALI
570 62 DENİZLİ TAVAS KARAHİSAR DURAN PEKCAN
571 63 DENİZLİ TAVAS KIZILCA RAMAZAN BEKET
572 64 DENİZLİ TAVAS KIZILCABÖLÜK MEHMET AYDINLIK
573 65 DENİZLİ TAVAS NİKFER MUSTAFA DAVULCU
574 66 DENİZLİ TAVAS PINARLAR ALİ SİCİM
575 67 DENİZLİ TAVAS SOLMAZ MEHMET DAĞDEVİREN
576 68 DENİZLİ TAVAS ULUKENT HASAN SÜLEK
577 1 DİYARBAKIR BİSMİL AMBAR FEHMİ KARDEŞOĞLU
578 2 DİYARBAKIR BİSMİL TEPE VAHYETTİN SÜMER
579 3 DİYARBAKIR BİSMİL YUKARI SALÂT MEHMET SIDDIK İPEKYÜZ
580 4 DİYARBAKIR ÇERMİK YUKARI ŞEYHLER EMİN ÇELİK
581 5 DİYARBAKIR ÇINAR ALATOSUN AHMET KARACADAĞ
582 6 DİYARBAKIR DİCLE KAYGUSUZ HASAN PAMUK
583 7 DİYARBAKIR ERGANİ ŞÖLEN MEHMET IŞIK
584 8 DİYARBAKIR HANİ GÜRBÜZ MEHMET TEYFUR ÇİÇEK
585 9 DİYARBAKIR HANİ KUYULAR İBRAHİM LALE
586 10 DİYARBAKIR KULP AĞAÇLI YUSUF BAYRAM
587 11 DİYARBAKIR SİLVAN BAYRAMBAŞI MEHMET HAN SANSARKAN
588 12 DİYARBAKIR SUR ÖZEKLİ MEHMET ERDEM
589 1 DÜZCE MERKEZ BEYKÖY MUSTAFA YILMAZ
590 2 DÜZCE MERKEZ BOĞAZİÇİ RAFET KARA
591 3 DÜZCE MERKEZ KONURALP YUSUF ERCAN
592 1 EDİRNE İPSALA ESETÇE CEMAL DENİZ
593 2 EDİRNE İPSALA HACI İSMET BALCI
594 3 EDİRNE İPSALA İBRİKTEPE İLHAN KAMA
595 4 EDİRNE İPSALA KOCAHIDIR GÜRSEL AKDUĞAN
596 5 EDİRNE İPSALA SULTAN ZAFER AKBULUT
597 6 EDİRNE İPSALA YENİ KARPUZLU KEMAL GERGİN
598 7 EDİRNE KEŞAN BEĞENDİK NURAN USLU
599 8 EDİRNE KEŞAN ÇAMLICA HASAN LEYLEK
600 9 EDİRNE KEŞAN MECİDİYE MUHİTTİN ÖZTOPRAK
601 10 EDİRNE KEŞAN PAŞAYİĞİT MEHMET ZEKİ ENGİN
602 11 EDİRNE KEŞAN YENİMUHACIR MUSTAFA TÜRKER
603 12 EDİRNE MERİÇ KÜPLÜ CEMAL TÜKEL
604 13 EDİRNE MERİÇ SUBAŞI İBRAHİM TOPÇU
605 14 EDİRNE UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH HASAN ALKO
606 15 EDİRNE UZUNKÖPRÜ KURTBEY İLTER AKINCI
607 1 ELAZIĞ ARICAK BÜKARDI HÜSEYİN AÇMAZ
608 2 ELAZIĞ ARICAK ERİMLİ SELAHATTİN YILDIZ
609 3 ELAZIĞ ARICAK ÜÇOCAK GALİP ÇEÇEN
610 4 ELAZIĞ KARAKOÇAN SARICAN RAMAZAN AYDIN
611 5 ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAKIRKAŞ ZEKİ ARSLAN
612 6 ELAZIĞ KOVANCILAR YARIMCA MEHMET ALİ SERTDEMİR
613 7 ELAZIĞ MADEN GEZİN AHMET ÖREN
614 8 ELAZIĞ MERKEZ AKÇAKİRAZ OSMAN CANBAY
615 9 ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ İBRAHİM ŞERBET
616 10 ELAZIĞ MERKEZ İÇME HÜSNÜ BAYRAKTAR
617 11 ELAZIĞ MERKEZ MOLLAKENDİ NAMIK KOÇAK
618 12 ELAZIĞ MERKEZ YAZIKONAK ABDULKADİR ÇİFTÇİOĞLU
619 13 ELAZIĞ MERKEZ YURTBAŞI MUSTAFA ERGİN
620 14 ELAZIĞ PALU BALTAŞI MUSTAFA DEMİROĞLU
621 15 ELAZIĞ PALU BEYHAN HASAN ATEŞ
622 1 ERZİNCAN MERKEZ AKYAZI MEHMET KARADAŞ
623 2 ERZİNCAN MERKEZ BAHÇELİKÖY ŞÜKRÜ BEYİTOĞLU
624 3 ERZİNCAN MERKEZ ÇAĞLAYAN FAHRİ ÇUBUK
625 4 ERZİNCAN MERKEZ ÇUKURKUYU ADNAN DELİKANLIOĞLU
626 5 ERZİNCAN MERKEZ DEMİRKENT HAKAN ÖRDEK
627 6 ERZİNCAN MERKEZ DÖRTLER SEDAT TEVHİT ERSOY
628 7 ERZİNCAN MERKEZ GEÇİT YAŞAR KARADAĞ
629 8 ERZİNCAN MERKEZ KAVAKYOLU FİKRET KESKİN
630 9 ERZİNCAN MERKEZ MOLLAKÖY ERDAL BOZDEMİR
631 10 ERZİNCAN MERKEZ ULALAR PAŞA DAĞ
632 11 ERZİNCAN MERKEZ ULUKÖY YAŞAR KOCATÜRK
633 12 ERZİNCAN MERKEZ YALNIZBAĞ ZEHNİ SÜZEN
634 13 ERZİNCAN MERKEZ YAYLABAŞI MUAMMER OĞUZ
635 14 ERZİNCAN MERKEZ YOĞURTLU HASANALİ SAĞYAN
636 15 ERZİNCAN TERCAN ALTUNKENT RAMİZ AYDIN
637 16 ERZİNCAN TERCAN ÇADIRKAYA İSHAK BİROL
638 17 ERZİNCAN TERCAN MERCAN OSMAN ŞEKER
639 18 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ ALTINBAŞAK HÜSEYİN IRMAK
640 19 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ BAYIRBAĞ MEHMET ÇOLAK
641 20 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ KARAKAYA ÖMER OKTAY
642 1 ERZURUM AŞKALE KANDİLLİ Dursun HANOĞLU
643 2 ERZURUM AŞKALE YENİKÖY Asef CENGİZ
644 3 ERZURUM ÇAT YAVİ Latif PEKCAN
645 4 ERZURUM HINIS HALİLÇAVUŞ Sadi SELÇUK
646 5 ERZURUM İSPİR ÇAMLIKAYA Nihat TÜRKER
647 6 ERZURUM İSPİR MADENKÖPRÜBAŞI Kamil KILIÇ
648 7 ERZURUM KARAÇOBAN KOPAL Mehmet Nuri KAPLAN
649 8 ERZURUM KÖPRÜKÖY YAĞAN Hakkı YAĞANOĞLU
650 9 ERZURUM NARMAN ŞEKERLİ Ferkan AKBULUT
651 10 ERZURUM PASİNLER ALVAR Hüseyin MAZLUMOĞLU
652 11 ERZURUM ŞENKAYA PAŞALI Yusuf GÖKÇE
653 12 ERZURUM TORTUM BAĞBAŞI Karabey EROĞLU
654 13 ERZURUM TORTUM PEHLİVANLI Bahattin AKÇAY
655 14 ERZURUM TORTUM SERDARLI Muhammet YİĞİTER
656 15 ERZURUM TORTUM ŞENYURT Ali ANLAR
657 1 ESKİŞEHİR ALPU BOZAN OSMAN GÜNGÖR
658 2 ESKİŞEHİR ALPU OSMANİYE ALİ ÖZTÜRK
659 3 ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ GÜMÜŞKONAK GÜLVEZİR ÖZDAMAR
660 4 ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ KAYAKENT ÜMİT İRDELP
661 5 ESKİŞEHİR MİHALGAZİ ALPAGUT YUSUF KOCA
662 6 ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK DİNEK LİSAN YILGÖR
663 7 ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK YUNUSEMRE İSMAİL HAKKI YAVUZ
664 8 ESKİŞEHİR SARICAKAYA LAÇİN ÖZCAN ÖZTÜRK
665 9 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ DOĞANÇAYIR HASAN ALİ BİLİCİ
666 10 ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ KIRKA SELAHATTİN ÇÖREZ
667 11 ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR DÜMREK AHMET ÖZÇETİN
668 12 ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR KAYMAZ MUSTAFA AKKUŞ
669 13 ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR NASRETTİN HOCA HÜSEYİN İLHAN
670 14 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GÜNDÜZLER MEHMET YAŞAR
671 1 GAZİANTEP ARABAN ELİF İBRAHİM ÇOBANOĞLU
672 2 GAZİANTEP ISLAHİYE ALTINÜZÜM BEKİR DURDU
673 3 GAZİANTEP ISLAHİYE BOĞAZİÇİ ÖMER YAHŞİ
674 4 GAZİANTEP ISLAHİYE FEVZİ PAŞA İSMET ERSOY
675 5 GAZİANTEP ISLAHİYE YEŞİLYURT OSMAN SAYDAN
676 6 GAZİANTEP NİZİP KOCATEPE SITKI YÜCEDAĞ
677 7 GAZİANTEP NİZİP SALKIM AHMET SÖNMEZ
678 8 GAZİANTEP NİZİP SEKİLİ ALİ SAFET KANPOLAT
679 9 GAZİANTEP NİZİP TATLICAK MÜSLÜM KIZILBENT
680 10 GAZİANTEP NİZİP ULUYATIR MEHMET BERAT SUBAŞI
681 11 GAZİANTEP NURDAĞI ŞAKÇAGÖZÜ HASAN DİLEK
682 12 GAZİANTEP NURDAĞI ŞATIRHÜYÜK ABDULLAH TEKAĞAÇ
683 13 GAZİANTEP ŞAHİNBEY CEVİZLİ VEYSEL VURAL
684 1 GİRESUN BULANCAK AYDINDERE NURİ DEMİR
685 2 GİRESUN BULANCAK KOVANLIK MEHMET KÜÇÜK
686 3 GİRESUN ÇAMOLUK YENİCE MEHMET GÜVEN
687 4 GİRESUN ÇANAKÇI KARABÖRK ÖMER KARAMAN
688 5 GİRESUN DERELİ YAVUZKEMAL ABDULLAH ÖNAL
689 6 GİRESUN ESPİYE SOĞUKPINAR ÖZCAN ÖZDEMİR
690 7 GİRESUN EYNESİL ÖREN HABİP USTA
691 8 GİRESUN GÖRELE AYDINLAR OSMAN SAZAK
692 9 GİRESUN GÖRELE ÇAVUŞLU FAHRİ ŞİRİN
693 10 GİRESUN GÖRELE KIRIKLI ŞÜKRÜ TÜRKOĞLU
694 11 GİRESUN GÖRELE KÖPRÜBAŞI ABDULLAH TOPÇU
695 12 GİRESUN KEŞAP KARABULDUK AHMET KARABÜRK
696 13 GİRESUN MERKEZ ÇALDAĞ OSMAN KILIÇ
697 14 GİRESUN MERKEZ DUROĞLU MURAT KILIÇASLAN
698 15 GİRESUN MERKEZ İNİŞDİBİ AHMET ŞAHİN
699 16 GİRESUN PİRAZİZ BOZAT RIFAT GÜRSOY
700 17 GİRESUN YAĞLIDERE ÜÇTEPE HARUN ÖZTÜRK
701 1 GÜMÜŞHANE KELKİT DEREDOLU AHMET GENEL
702 2 GÜMÜŞHANE KELKİT GÜMÜŞGÖZE BAYRAM BÜLBÜL
703 3 GÜMÜŞHANE KELKİT KAŞ SALİH İLHAN
704 4 GÜMÜŞHANE KELKİT ÖBEKTAŞ YEMEN DEMİR
705 5 GÜMÜŞHANE KELKİT SÖĞÜTLÜ NUMAN KARA
706 6 GÜMÜŞHANE KELKİT ÜNLÜPINAR AZİZ NAS
707 7 GÜMÜŞHANE KÖSE SALYAZI MÜHÜR UÇAR
708 8 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN ÖZKÜRTÜN YAKUP TURGUT
709 9 GÜMÜŞHANE MERKEZ ARZULAR ÖZCAN KADAKAL
710 10 GÜMÜŞHANE MERKEZ TEKKE GÜRSEL ŞEYHOĞLU
711 11 GÜMÜŞHANE ŞİRAN YEŞİLBÜK EFENDİ ŞAHİN
712 12 GÜMÜŞHANE TORUL ALTINPINAR TEVFİK TOKEL
713 1 HAKKARİ MERKEZ DURANKAYA RESUL KAYA
714 2 HAKKARİ ŞEMDİNLİ DERECİK HUSRET DİNÇ
715 3 HAKKARİ YÜKSEKOVA BÜYÜKÇİFTLİK RÜŞTÜ ZEYDAN
716 4 HAKKARİ YÜKSEKOVA ESENDERE AZİZ BÜYÜKSU
717 1 HATAY ALTINÖZÜ ALTINKAYA ALİ ÖZALP
718 2 HATAY ALTINÖZÜ HACIPAŞA ABDÜLSSEMİİ ERKAN
719 3 HATAY ALTINÖZÜ YİĞİTYOLU
720 4 HATAY DÖRTYOL ALTINÇAĞ MEHMET YAŞAR DÜZ
721 5 HATAY DÖRTYOL KARAKESE MEHMET SEYHAN
722 6 HATAY DÖRTYOL KUZUCULU AHMET ALPER SOYLU
723 7 HATAY DÖRTYOL PAYAS BİLAL YİĞİT
724 8 HATAY DÖRTYOL YENİYURT OSMAN GÜVEN
725 9 HATAY DÖRTYOL YEŞİLKÖY FATMA GÖRGEN
726 10 HATAY HASSA AKBEZ ABDURRAHMAN DEMİREL
727 11 HATAY HASSA AKTEPE SELAHETTİN ÇOLAK
728 12 HATAY HASSA ARDIÇLI HÜSEYİN BOZKURT
729 13 HATAY HASSA KÜRECİ MEHMET KARAKAYA
730 14 HATAY HASSA SÖĞÜT BEKİR MERT
731 15 HATAY İSKENDERUN AKÇALI
732 16 HATAY İSKENDERUN ARSUZ NADİM TAN
733 17 HATAY İSKENDERUN AZGANLIK HALİL DEMİR
734 18 HATAY İSKENDERUN BEKBELE BEYAZIT BESTAMİ BİLGİLİ
735 19 HATAY İSKENDERUN DENİZCİLER ESABİL SOYDAN
736 20 HATAY İSKENDERUN GÖKMEYDAN
737 21 HATAY İSKENDERUN GÖZCÜLER
738 22 HATAY İSKENDERUN KARAAĞAÇ
739 23 HATAY İSKENDERUN KARAYILAN HAYRULLAH TERLEMEZ
740 24 HATAY İSKENDERUN MADENLİ
741 25 HATAY İSKENDERUN NARDÜZÜ
742 26 HATAY İSKENDERUN SARISEKİ KEMAL SEZİK
743 27 HATAY İSKENDERUN ÜÇGÜLLÜK
744 28 HATAY KIRIKHAN KURTLUSOĞUKSU YAKUP GÜÇ
745 29 HATAY MERKEZ AVSUYU MUSTAFA BULUT
746 30 HATAY MERKEZ ÇEKMECE
747 31 HATAY MERKEZ DURSUNLU
748 32 HATAY MERKEZ EKİNCİ
749 33 HATAY MERKEZ GÜMÜŞGÖZE
750 34 HATAY MERKEZ GÜZEL BURÇ AZİZ CÜZDANOĞLU
751 35 HATAY MERKEZ HARBİYE
752 36 HATAY MERKEZ KARAALİ
753 37 HATAY MERKEZ KARLISU ABDULKADİR AKÇAY
754 38 HATAY MERKEZ KUZEYTEPE
755 39 HATAY MERKEZ KÜÇÜKDALYAN
756 40 HATAY MERKEZ MAŞUKLU
757 41 HATAY MERKEZ NARLICA MEHMET ÇİL
758 42 HATAY MERKEZ ODABAŞI BEREKET KÖSE
759 43 HATAY MERKEZ OVAKENT ABDULLATİF AYİNGER
760 44 HATAY MERKEZ SERİNYOL NEİM BAKLACI
761 45 HATAY MERKEZ SUBAŞI ABDULLA GÜL
762 46 HATAY MERKEZ ŞENKÖY MUSTAFA SAYIN
763 47 HATAY MERKEZ TOYGARLI
764 48 HATAY MERKEZ TURUNÇLU
765 49 HATAY MERKEZ YEŞİLPINAR
766 50 HATAY SAMANDAĞ AKNEHİR
767 51 HATAY SAMANDAĞ DEĞİRMENBAŞI
768 52 HATAY SAMANDAĞ KOYUNOĞLU
769 53 HATAY SAMANDAĞ KUŞALANI
770 54 HATAY SAMANDAĞ MAĞARACIK YUSUF SÜRMELİ
771 55 HATAY SAMANDAĞ MIZRAKLI
772 56 HATAY SAMANDAĞ SUTAŞI
773 57 HATAY SAMANDAĞ TAVLA
774 58 HATAY SAMANDAĞ TEKEBAŞI İRFAN BALIKÇI
775 59 HATAY SAMANDAĞ TOMRUKSUYU
776 60 HATAY SAMANDAĞ UZUNBAĞ
777 61 HATAY SAMANDAĞ YAYLICA
778 62 HATAY YAYLADAĞI KARAKÖSE ALİ TAŞDÖĞEN
779 63 HATAY YAYLADAĞI KIŞLAK MEHMET ALİ YARAR
780 64 HATAY YAYLADAĞI YEDİTEPE ÖMER ATEŞ
781 1 IĞDIR KARAKOYUNLU TAŞBURUN RIZA KUMTEPE
782 2 IĞDIR MERKEZ HALFELİ MEHMET SARITAŞ
783 3 IĞDIR MERKEZ HOŞHABER OSMAN TOKA
784 4 IĞDIR MERKEZ MELEKLİ ABBAS DENİZ
785 1 ISPARTA AKSU YAKAAVŞAR FAZLI UYSAL
786 2 ISPARTA ATABEY İSLAMKÖY LOKMAN GÖKMEN
787 3 ISPARTA EĞİRDİR BARLA MEHMET SERT
788 4 ISPARTA EĞİRDİR PAZARKÖY MUSTAN KARABAY
789 5 ISPARTA EĞİRDİR SARIİDRİS MEHMET YILMAZ
790 6 ISPARTA GELENDOST BAĞILLI ALI SAĞLAM
791 7 ISPARTA GÖNEN GÜNEYKENT FAHRETTIN GÖZGÜN
792 8 ISPARTA KEÇİBORLU AYDOĞMUŞ RECEP YAŞAR COŞKUN
793 9 ISPARTA KEÇİBORLU İNCESU ZEKI AVCI
794 10 ISPARTA KEÇİBORLU KILIÇ MAHMUT KILIÇ
795 11 ISPARTA KEÇİBORLU SENİR KAZIM ÖNDER VAROL
796 12 ISPARTA MERKEZ B.GÖKÇELİ MEHMET AKAR
797 13 ISPARTA MERKEZ KULEÖNÜ SELAHATTIN KOCABIYIK
798 14 ISPARTA MERKEZ SAV YUSUF DEDE
799 15 ISPARTA SENİRKENT B.KABACA A.İHSAN TEMURÇİN
800 16 ISPARTA SENİRKENT ULUĞBEY HÜSEYIN ERTUĞRUL
801 17 ISPARTA SENİRKENT YASSIÖREN HAMDULLAH ÖNCÜ
802 18 ISPARTA SÜTÇÜLER AYVALIPINAR RIFAT SOYSAL
803 19 ISPARTA SÜTÇÜLER KASIMLAR YUSUF KARATAŞ
804 20 ISPARTA SÜTÇÜLER KESME MEHMET KANATSIZ
805 21 ISPARTA Ş.KARAAĞAÇ ÇARIKSARAY ÖZCAN TURHAN
806 22 ISPARTA Ş.KARAAĞAÇ ÇİÇEKPINAR BAYRAM AYDEMİR
807 23 ISPARTA Ş.KARAAĞAÇ GÖKSÖĞÜT MEVLÜT BALABAN
808 24 ISPARTA YALVAÇ BAĞKONAK MUSTAFA KEMAL ŞİRİN
809 25 ISPARTA YALVAÇ ÇETİNCE ARIF GÜRDAL
810 26 ISPARTA YALVAÇ DEDEÇAM MEHMET DOĞAN
811 27 ISPARTA YALVAÇ HÜYÜKLÜ MEHMET GÖRGÜLÜ
812 28 ISPARTA YALVAÇ KOZLUÇAY ALI BUBA
813 29 ISPARTA YALVAÇ KÖRKÜLER ŞAHIN ÇARKACI
814 30 ISPARTA YALVAÇ KUMDANLI ABDULLAH BİÇİCİ
815 31 ISPARTA YALVAÇ KUYUCAK AHMET BAHTİYAR
816 32 ISPARTA YALVAÇ ÖZBAYAT ADIL EKİNCİ
817 33 ISPARTA YALVAÇ ÖZGÜNEY MEHMET DEMİR
818 34 ISPARTA YALVAÇ SÜCÜLLÜ ŞENEL ÖZKANLI
819 35 ISPARTA YALVAÇ TOKMACIK ALI OSMAN DURU
820 36 ISPARTA YALVAÇ Y.KAŞIKARA SÜLEYMAN BIÇAKLI
821 1 İZMİR ALİAĞA YENİŞAKRAN İBRAHİM ETEM YORULMAZ
822 2 İZMİR BAYINDIR ZEYTİNOVA MUSTAFA MEHMET AYKUT
823 3 İZMİR BERGAMA AYAZKENT İBRAHİM ÖZDEMİR
824 4 İZMİR BERGAMA BÖLCEK TEVFİK ÜRETEN
825 5 İZMİR BERGAMA GÖÇBEYLİ ESAT KARACAN
826 6 İZMİR BERGAMA YENİKENT TUNCAY ERSÖZLÜ
827 7 İZMİR BERGAMA ZEYTİNDAĞ FERİDUN ERGÜN
828 8 İZMİR ÇEŞME ALAÇATI ALPASLAN KOPARAL
829 9 İZMİR DİKİLİ ÇANDARLI AHMET DAĞDELEN
830 10 İZMİR KARABURUN MORDOĞAN FERHAN EROĞLU
831 11 İZMİR KINIK POYRACIK AHSEN ÖZÇAM
832 12 İZMİR KINIK YAYAKENT YUSUF AKCURA
833 13 İZMİR ÖDEMİŞ BADEMLİ SELAHATTİN KUNDAK
834 14 İZMİR ÖDEMİŞ BİRGİ MEHMET ŞAHİN
835 15 İZMİR ÖDEMİŞ BOZDAĞ LATİF DEVECİ
836 16 İZMİR ÖDEMİŞ ÇAYLI RIFAT ÖNDER
837 17 İZMİR ÖDEMİŞ GÖLCÜK ERTUĞRUL BASMA
838 18 İZMİR ÖDEMİŞ KAYAKÖY ALİ AKKAŞLI
839 19 İZMİR ÖDEMİŞ KAYMAKÇI MEHMET KABAR
840 20 İZMİR ÖDEMİŞ KONAKLI MUSTAFA KOÇ
841 21 İZMİR ÖDEMİŞ OVAKENT ÖMER SURAV
842 22 İZMİR SELÇUK BELEVİ ERDOĞAN YILDIZ
843 23 İZMİR TİRE GÖKÇEN MEHMET TURGAL
844 1 K.MARAŞ AFŞİN ALEMDAR EROL KARA
845 2 K.MARAŞ AFŞİN ALTUNELMA MUSTAFA TAŞ
846 3 K.MARAŞ AFŞİN ARITAŞ MUHTEMİT DAĞLI
847 4 K.MARAŞ AFŞİN BAKRAÇ BAYRAM KONAR
848 5 K.MARAŞ AFŞİN BÜYÜKTATLI AHMET KARA
849 6 K.MARAŞ AFŞİN ÇOBANBEYLİ İSMAİL MERT
850 7 K.MARAŞ AFŞİN ÇOĞULHAN ALİ ÇİÇEK
851 8 K.MARAŞ AFŞİN DAĞLICA ALİ KALENDER
852 9 K.MARAŞ AFŞİN ESENCE KADİR TÜRKMEN
853 10 K.MARAŞ AFŞİN TANIR NURETTİN SARIKAYA
854 11 K.MARAŞ ANDIRIN GEBEN ŞEKVET KÖK
855 12 K.MARAŞ ANDIRIN YEŞİLOVA HÜSEYİN KAYRAN
856 13 K.MARAŞ Ç.CERİT BOZLAR NAZIM KILINÇ
857 14 K.MARAŞ Ç.CERİT DÜZBAĞ HAYRİ UYAN
858 15 K.MARAŞ ELBİSTAN AKBAYIR TAHSİN ÖZTURUNÇ
859 16 K.MARAŞ ELBİSTAN BAKIŞ HARUN GÖZÜAÇIK
860 17 K.MARAŞ ELBİSTAN BÜYÜKYAPALAK ÖMER LÜTFİ GENÇ
861 18 K.MARAŞ ELBİSTAN DEMİRCİLİK MURAT BİLİR
862 19 K.MARAŞ ELBİSTAN DOĞAN CENGİZ MEZDEĞİ
863 20 K.MARAŞ ELBİSTAN IZGIN TACETTİN DERE
864 21 K.MARAŞ ELBİSTAN İĞDE HÜSEYİN MARANGOZ
865 22 K.MARAŞ ELBİSTAN KARAELBİSTAN MİKDAT ER
866 23 K.MARAŞ ELBİSTAN SÖĞÜTLÜ CUMA YILDIRIM
867 24 K.MARAŞ GÖKSUN BOZHÜYÜK HALİL TOKAÇ
868 25 K.MARAŞ GÖKSUN BÜYÜKKIZILCIK DURDU KURTGÖZ
869 26 K.MARAŞ GÖKSUN ÇARDAK ALİ KUTLU
870 27 K.MARAŞ GÖKSUN DEĞİRMENDERE İBRAHİM ALICI
871 28 K.MARAŞ GÖKSUN ERİCEK BAHTİYAR TATAR
872 29 K.MARAŞ GÖKSUN KANLIKAVAK ALİ KIRAÇ
873 30 K.MARAŞ GÖKSUN TAŞOLUK DOĞAN KUŞOĞLU
874 31 K.MARAŞ MERKEZ BAYDEMİRLİ YAŞAR AÇIKGÖZ
875 32 K.MARAŞ MERKEZ DÖNGELE HÜSEYİN BAHAR
876 33 K.MARAŞ MERKEZ FATİH MEHMET DEMİRTAŞ
877 34 K.MARAŞ MERKEZ FATMALI MUSTAFA AKSU
878 35 K.MARAŞ MERKEZ ILICA ASLAN KAÇMAZ
879 36 K.MARAŞ MERKEZ KALE MEHMET NAR
880 37 K.MARAŞ MERKEZ KARADERE ALİ KABAKCI
881 38 K.MARAŞ MERKEZ KÜRTÜL MEHMET UZUN
882 39 K.MARAŞ MERKEZ ÖNSEN ALAEDDİN DEVLET ÜLGER
883 40 K.MARAŞ MERKEZ ŞAHİNKAYASI HAKAN ŞİŞMAN
884 41 K.MARAŞ MERKEZ TEKİR RECEP TERLİK
885 42 K.MARAŞ NURHAK BAKIŞ MEHMET PER
886 43 K.MARAŞ NURHAK KULLARTATLAR SÜLEYMAN SAĞLAM
887 44 K.MARAŞ NURHAK YEŞİLKENT CUMA ÖZDEMİR
888 45 K.MARAŞ PAZARCIK BÜYÜKNACAR MİRZE KAZLI
889 46 K.MARAŞ PAZARCIK EVRİ İBRAHİM ÖZSAN
890 47 K.MARAŞ PAZARCIK NARLI YASİN YENİGÜL
891 48 K.MARAŞ PAZARCIK YUMAKLICERİT MURAT CEYHAN
892 49 K.MARAŞ TÜRKOĞLU BEYOĞLU OSMAN OKUMUŞ
893 50 K.MARAŞ TÜRKOĞLU KILILI MEHMET BEZİRCİ
894 51 K.MARAŞ TÜRKOĞLU ŞEKEROBA ŞABAN GÜL
895 52 K.MARAŞ TÜRKOĞLU YEŞİLYÖRE AHMET NAR
896 1 KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA Recep COŞKUN
897 2 KARABÜK YENİCE YORTAN Yılmaz TİRYAKİ
898 1 KARAMAN ERMENEK GÜNEYYURT SAFFET UYAR
899 2 KARAMAN ERMENEK KAZANCI NAZIM GÜZEL
900 3 KARAMAN MERKEZ AKÇAŞEHİR HAKKI KARADUMAN
901 4 KARAMAN MERKEZ KILBASAN İBRAHİM BAYKARA
902 5 KARAMAN MERKEZ KİSECİK SEBAHADTİN AK
903 6 KARAMAN MERKEZ SUDURAĞI DERVİŞ MEHMET CEYHAN
904 7 KARAMAN MERKEZ TAŞKALE MUHİTTİN SUNAOĞLU
905 8 KARAMAN MERKEZ YEŞİLDERE İBRAHİM KOÇAK
906 9 KARAMAN MERKEZ YOLLARBAŞI MEHMET SARIÜZÜM
907 10 KARAMAN SARIVELİLER GÖKTEPE BAYRAM ŞAHİN
908 1 KARS ARPAÇAY KOÇKÖY İBRAHİM DENİZ
909 2 KARS DİGOR DAĞPINAR GENCER EKMEN
910 1 KASTAMONU TOSYA ORTALICA YUSUF ARPACI
911 1 KAYSERİ AKKIŞLA GÖMÜRGEN SEDAT ERARSLAN
912 2 KAYSERİ AKKIŞLA KULULU ÖMER TEMİZER
913 3 KAYSERİ BÜNYAN AKMESCİT HAKAN AŞİM
914 4 KAYSERİ BÜNYAN BÜYÜKTUZHİSAR MEHMET İMİR
915 5 KAYSERİ BÜNYAN ELBAŞI CELAL KAYIR
916 6 KAYSERİ BÜNYAN GÜLLÜCE ATALAY ATAY
917 7 KAYSERİ BÜNYAN KARAKAYA MUSTAFA GÜLTEKİN
918 8 KAYSERİ BÜNYAN KOYUNABDAL İSMAİL AKAR
919 9 KAYSERİ BÜNYAN YENİSÜKSÜN AHMET AFŞAR
920 10 KAYSERİ DEVELİ GAZİ BAYRAM GÜLLÜ
921 11 KAYSERİ DEVELİ SİNDELHÖYÜK HURŞİT DEDE
922 12 KAYSERİ DEVELİ ŞIHLI HACI AHMET COŞKUN
923 13 KAYSERİ DEVELİ ZİLE CUMA KARADEMİR
924 14 KAYSERİ FELAHİYE BÜYÜKTORAMAN ALİ TEMİRCİ
925 15 KAYSERİ FELAHİYE KAYAPINAR DURAN SAFRANTI
926 16 KAYSERİ KOCASİNAN AMARAT OSMAN SARIKAYA
927 17 KAYSERİ KOCASİNAN DÜVER AHMET ÖZTÜRK
928 18 KAYSERİ KOCASİNAN HİMMETDEDE HAMZA ARSLAN
929 19 KAYSERİ KOCASİNAN YEMLİHA FARUK AYDINAK
930 20 KAYSERİ MELİKGAZİ AĞIRNAS MEHMET OSMANBAŞOĞLU
931 21 KAYSERİ ÖZVATAN KÜPELİ CANER AKDEMİR
932 22 KAYSERİ PINARBAŞI KAYNAR ORHAN TAŞPINAR
933 23 KAYSERİ PINARBAŞI PAZARÖREN MEHMET ÖZOCAK
934 24 KAYSERİ SARIOĞLAN ALAMETTİN ŞAHİN DONAT
935 25 KAYSERİ SARIOĞLAN ÇİFTLİK ALİ TAŞTAN
936 26 KAYSERİ SARIOĞLAN GAZİLER HAMDİ TAŞKAPAN
937 27 KAYSERİ SARIOĞLAN KARAÖZÜ VESİLE KELEŞ
938 28 KAYSERİ SARIOĞLAN PALAS HACI ZENGİN
939 29 KAYSERİ SARIZ YEŞİLKENT HACI AHMET DOĞAN
940 30 KAYSERİ TOMARZA DADALOĞLU ALİ KÜÇÜK
941 31 KAYSERİ TOMARZA EMİRUŞAĞI HÜDAYİ SARAÇ
942 32 KAYSERİ YAHYALI DEREBAĞI FATİH HURMA
943 1 KIRIKKALE BAHŞİLİ KARAAHMETLİ FARUK AKTAŞ
944 2 KIRIKKALE BALIŞEYH KOÇUBABA MURAT KILIÇ
945 3 KIRIKKALE BALIŞEYH KULAKSIZ HASAN KESKİN
946 4 KIRIKKALE DELİCE BÜYÜKAVŞAR
947 5 KIRIKKALE DELİCE BÜYÜKYAĞLI FEYYAZ AYAR
948 6 KIRIKKALE DELİCE ÇERİKLİ ÖMER SAKARYA
949 7 KIRIKKALE KESKİN CERİT MÜMİNLİ DAVUT TORLAK
950 8 KIRIKKALE KESKİN KONUR ÖMER ÇİÇEK
951 9 KIRIKKALE KESKİN KÖPRÜKÖY HASAN TAŞPINAR
952 10 KIRIKKALE MERKEZ AHILI VEYSEL KÖKSAL
953 11 KIRIKKALE MERKEZ ÇULLU NİZAM ERKOL
954 12 KIRIKKALE MERKEZ HACILAR MEVLÜT YAYLACI
955 13 KIRIKKALE MERKEZ HASANDEDE TURAN ÖZCAN
956 14 KIRIKKALE SULAKYURT GÜZELYURT HASAN ÇOBAN
957 15 KIRIKKALE SULAKYURT HAMZALI BEKTAŞ YALÇIN
958 16 KIRIKKALE YAHŞİHAN IRMAK BİLAL AĞCA
959 17 KIRIKKALE YAHŞİHAN KILIÇLAR MEHMET KAPLAN
960 1 KIRKLARELİ BABAESKİ ALPULLU ERHAN CEYLAN
961 2 KIRKLARELİ BABAESKİ B.MANDIRA HÜLYA GÜRMAN
962 3 KIRKLARELİ BABAESKİ KARAHALİL DİNDAR SEÇEN
963 4 KIRKLARELİ BABAESKİ SİNANLI ALİ ALKAN
964 5 KIRKLARELİ DEMİRKÖY İĞNEADA TURGUT TURAK
965 6 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ AHMETBEY ÜNAL KAYMAZ
966 7 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ B.KARIŞTIRAN SABRİ SOYDAN
967 8 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ EVRENSEKİZ ÜZEYİR SEREN
968 9 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ KIRIKKÖY ABDURRAHMAN GÜRKAN
969 10 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ SAKIZKÖY NACİ TARIM
970 11 KIRKLARELİ MERKEZ İNECE İLYAS YILMAM
971 12 KIRKLARELİ MERKEZ KAVAKLI GÜREL KOÇDEMİR
972 13 KIRKLARELİ MERKEZ ÜSKÜP ERDOĞAN KIYICI
973 14 KIRKLARELİ PINARHİSAR KAYNARCA E.ALP KANTÜRER
974 15 KIRKLARELİ PINARHİSAR YENİCE HASAN AYKAN
975 16 KIRKLARELİ VİZE ÇAKILLI KEMAL ŞİMŞEK
976 17 KIRKLARELİ VİZE KIYIKÖY ALİ GÖKALP
977 18 KIRKLARELİ VİZE SERGEN HASAN KAYNAR
978 1 KIRŞEHİR AKÇAKENT MAHSENLİ KADIR PETEK
979 2 KIRŞEHİR AKPINAR A. HOMURLU ÖMER AVCI
980 3 KIRŞEHİR AKPINAR B. ABDİUŞAĞI HASAN AKYOL
981 4 KIRŞEHİR AKPINAR KÖŞKER İHSAN KORKMAZ
982 5 KIRŞEHİR BOZTEPE KARACAÖREN AHMET DUMAN
983 6 KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞ BOĞAZEVCİ OSMAN GÜL
984 7 KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞ KÖSELİ VELI ÇAKIR
985 8 KIRŞEHİR KAMAN BAŞKÖY OSMAN EKİZ
986 9 KIRŞEHİR KAMAN ÇAĞIRKAN ERDOĞAN HASKILIÇ
987 10 KIRŞEHİR KAMAN DEMİRLİ H.MUSTAFA KARAKOÇ
988 11 KIRŞEHİR KAMAN HAMİT BİLGİN ŞAHİN
989 12 KIRŞEHİR KAMAN İSAHOCALI MEHMET EMİROGLU
990 13 KIRŞEHİR KAMAN K. YENİCE EKREM ÇELİK
991 14 KIRŞEHİR KAMAN KURANCILI İLYAS ÇİRCİ
992 15 KIRŞEHİR KAMAN ÖMERHACILI DURAN GÜNAYDIN
993 16 KIRŞEHİR KAMAN YELEK ŞEREF SATILMIŞ
994 17 KIRŞEHİR KAMAN SAVCILI BÜYÜKOBA KEMAL İMAN
995 18 KIRŞEHİR MERKEZ ÇAYAĞZI EKREM KARABURCAK
996 19 KIRŞEHİR MERKEZ DULKADİRLİ ABDURRAHMAN DULKADİR
997 20 KIRŞEHİR MERKEZ KARAHIDIR BÜLENT AYDOĞAN
998 21 KIRŞEHİR MERKEZ ÖZBAĞ ASIM ATABEY
999 22 KIRŞEHİR MERKEZ TOHLUMEN MAHSER TAT
1000 23 KIRŞEHİR MERKEZ ULUPINAR MURAT YÜKSEL
1001 1 KİLİS MERKEZ YAVUZLU MEHMET SAKAR
1002 1 KONYA AHIRLI AKKİSE CEYLAN ARSLAN
1003 2 KONYA AKÖREN AVDAN MEHMET KUTLU
1004 3 KONYA AKÖREN KAYASU MEHMET TEKKEŞ
1005 4 KONYA AKŞEHİR ADSIZ MEHMET KARAGÜL
1006 5 KONYA AKŞEHİR ALTUNTAŞ AHMET ÇAKAR
1007 6 KONYA AKŞEHİR ATAKENT MUSTAFA ZEYBEK
1008 7 KONYA AKŞEHİR ÇAKILLAR MEVLÜT YİĞİT
1009 8 KONYA AKŞEHİR DOĞRUGÖZ MUSTAFA SERVET YILDIRIM
1010 9 KONYA AKŞEHİR ENGİLİ KARATAY SELÇUK ŞEHİRLİ
1011 10 KONYA AKŞEHİR GÖLÇAYIR VELİ GÖK
1012 11 KONYA AKŞEHİR KARAHÜYÜK CAVİT AKDENİZ
1013 12 KONYA AKŞEHİR ORTAKÖY CEVAT NURİ BOZOĞLU
1014 13 KONYA AKŞEHİR REİS MEVLÜT İBİŞ
1015 14 KONYA AKŞEHİR YAZLA HASAN HÜSEYİN TURAN
1016 15 KONYA ALTINEKİN AKINCILAR MUHARREM DERE
1017 16 KONYA ALTINEKİN DEDELER MEHMET ELMALI
1018 17 KONYA ALTINEKİN OĞUZELİ SAMİ YATGIN
1019 18 KONYA BEYŞEHİR ADAKÖY NİHAT ULU
1020 19 KONYA BEYŞEHİR AKÇABELEN REFİK YILDIRIM
1021 20 KONYA BEYŞEHİR AŞAĞIESENCE DURMUŞ ALİ ÖRGEN
1022 21 KONYA BEYŞEHİR BAYAVŞAR POLAT YETKİN
1023 22 KONYA BEYŞEHİR DOĞANBEY İBRAHİM ŞİNASİ ERTEN
1024 23 KONYA BEYŞEHİR EMEN LÜTFİ PINAR
1025 24 KONYA BEYŞEHİR GÖKÇİMEN MEVLÜT ÜNÜVAR
1026 25 KONYA BEYŞEHİR GÖLYAKA RAMAZAN ERDOĞAN
1027 26 KONYA BEYŞEHİR HUĞLU MEHMET DOĞDU
1028 27 KONYA BEYŞEHİR KARAALİ İBRAHİM ISSI
1029 28 KONYA BEYŞEHİR KAYABAŞI YAŞAR GÜNEŞ
1030 29 KONYA BEYŞEHİR KURUCUOVA VEDAT SABIRLI
1031 30 KONYA BEYŞEHİR SADIKHACI MEHMET UĞURLU
1032 31 KONYA BEYŞEHİR SEVİNDİK MEVLÜT GÖK
1033 32 KONYA BEYŞEHİR ÜSTÜNLER AHMET TUNCEL
1034 33 KONYA BEYŞEHİR ÜZÜMLÜ SALİH ŞENOĞLU
1035 34 KONYA BEYŞEHİR YENİDOĞAN İBRAHİM ERTÜRK
1036 35 KONYA BEYŞEHİR YEŞİLDAĞ MUSTAFA ÜNLÜ
1037 36 KONYA BOZKIR ÇAĞLAYAN KERİM AKGÜL
1038 37 KONYA BOZKIR DERE MUSTAFA ŞAHİN
1039 38 KONYA BOZKIR DEREİÇİ ŞAKİR NAZLI
1040 39 KONYA BOZKIR HAMZALAR HALİL ER
1041 40 KONYA BOZKIR HARMANPINAR ALİ YAKALI
1042 41 KONYA BOZKIR HİSARLIK ALİ ARLI
1043 42 KONYA BOZKIR SARIOĞLAN KAMİL ÜNLÜ
1044 43 KONYA BOZKIR SORKUN ABDURRAHMAN KEŞİR
1045 44 KONYA BOZKIR SÖĞÜT RAMAZAN ÖĞÜT
1046 45 KONYA BOZKIR ÜÇPINAR ZİYA KUZ
1047 46 KONYA CİHANBEYLİ BULDUK ABDULLAH TAŞ
1048 47 KONYA CİHANBEYLİ BÜYÜKBEŞKAVAK MEHMET KARA
1049 48 KONYA CİHANBEYLİ GÖLYAZI YAKUP DUMANLI
1050 49 KONYA CİHANBEYLİ GÜNYÜZÜ MEHMET KALE
1051 50 KONYA CİHANBEYLİ İNSUYU ABDULKADİR ÖZTÜRK
1052 51 KONYA CİHANBEYLİ KANDİL HACI KOCA
1053 52 KONYA CİHANBEYLİ KARABAĞ MUSTAFA KARACA
1054 53 KONYA CİHANBEYLİ KELHASAN RESÜL KARA
1055 54 KONYA CİHANBEYLİ KUŞCA İSMET KARACA
1056 55 KONYA CİHANBEYLİ KÜTÜKUŞAĞI SAMİ ARABACI
1057 56 KONYA CİHANBEYLİ TAŞPINAR HULUSİ ÖZTÜRK
1058 57 KONYA CİHANBEYLİ YAPALI SELÇUK KOÇYİĞİT
1059 58 KONYA CİHANBEYLİ YENİCEOBA İLYAS KARA
1060 59 KONYA ÇELTİK GÖKPINAR HACI GÖZEL KALENDEROĞLU
1061 60 KONYA ÇELTİK KÜÇÜKHASAN MUSTAFA ÜNAL
1062 61 KONYA ÇUMRA ALİBEYHÜYÜĞÜ ALİ KILIÇASLAN
1063 62 KONYA ÇUMRA APA SALİM ELMACI
1064 63 KONYA ÇUMRA ARIKÖREN EHLİMAN TUNALI
1065 64 KONYA ÇUMRA DİNEK RAFET AVCI
1066 65 KONYA ÇUMRA GÜVERCİNLİK YAŞAR TÜLÜ
1067 66 KONYA ÇUMRA İÇERİÇUMRA MEHMET KINALI
1068 67 KONYA ÇUMRA KARKIN SADIK OVALI
1069 68 KONYA ÇUMRA OKÇU MEHMET ALİ AYKUT
1070 69 KONYA ÇUMRA TÜRKMENCAMİLİ RIZA ÖNAL
1071 70 KONYA ÇUMRA YENİSU UFUK YAĞCILAR
1072 71 KONYA DERBENT ÇİFTLİKÖZÜ İBRAHİM ELMALI
1073 72 KONYA DEREBUCAK ÇAMLIK ALİ ÖZDEMİR
1074 73 KONYA DEREBUCAK GENCEK YUSUF UYAR
1075 74 KONYA DEREBUCAK GÖYNEM MUSTAFA KILINÇ
1076 75 KONYA DEREBUCAK PINARBAŞI ŞEVKET ÇETİN
1077 76 KONYA DOĞANHİSAR AYASLAR BAYRAM ÇAVDAR
1078 77 KONYA DOĞANHİSAR BAŞKÖY ABDULLAH KOÇ
1079 78 KONYA DOĞANHİSAR ÇINAROBA MAHMUT YALÇIN
1080 79 KONYA DOĞANHİSAR DEŞTİĞİN MEHMET KAYA
1081 80 KONYA DOĞANHİSAR KARAAĞA MEHMET ERGÜL
1082 81 KONYA DOĞANHİSAR KOÇAŞ NECATİ ERDEM
1083 82 KONYA DOĞANHİSAR KONAKKALE SÜLEYMAN PEKMEZ
1084 83 KONYA DOĞANHİSAR YENİCE NAMIK KURT
1085 84 KONYA EMİRGAZİ DEMİRCİ SÜLEYMAN ŞAHİN TOPAL
1086 85 KONYA EMİRGAZİ IŞIKLAR HASAN KAYHAN
1087 86 KONYA EREĞLİ AZİZİYE OSMAN AYDOS
1088 87 KONYA EREĞLİ BELKAYA İSMAİL ŞAHİN
1089 88 KONYA EREĞLİ ÇAYHAN ABDULKERİM TOLUN
1090 89 KONYA EREĞLİ KUTÖREN UĞUR AKDOĞAN
1091 90 KONYA EREĞLİ SAZGEÇİT BÜLENT ERSÜLLÜ
1092 91 KONYA EREĞLİ ZENGEN AHMET AKİF AKÇAY
1093 92 KONYA GÜNEYSINIR ALANÖZÜ ALİ TÜREDİ
1094 93 KONYA GÜNEYSINIR AYDOĞMUŞ MUSTAFA GEBEŞ
1095 94 KONYA HADİM BADEMLİ ADEM BERBER
1096 95 KONYA HADİM BAĞBAŞI MEHMET ÇETİNER
1097 96 KONYA HADİM BOLAT İBRAHİM MEKİ
1098 97 KONYA HADİM DEDEMLİ ALİ UÇAR
1099 98 KONYA HADİM GÖYNÜKKIŞLA YILMAZ ŞAHİN
1100 99 KONYA HADİM KORUALAN İBRAHİM AKMAZ
1101 100 KONYA HADİM YALINÇEVRE AHMET NAVİR
1102 101 KONYA HÜYÜK BURUNSUZ DURSUN GEZER
1103 102 KONYA HÜYÜK ÇAMLICA İSMAİL VURULMAZ
1104 103 KONYA HÜYÜK ÇAVUŞ ALİ KOVANCI
1105 104 KONYA HÜYÜK GÖÇERİ MEHMET BÜLBÜL
1106 105 KONYA HÜYÜK İLMEN ALİ AKEL
1107 106 KONYA HÜYÜK İMRENLER HASAN GÜLTEKİN
1108 107 KONYA HÜYÜK KIRELİ ALİ MERMER
1109 108 KONYA HÜYÜK KÖŞK HÜSEYİN AKTAŞ
1110 109 KONYA HÜYÜK MUTLU MUSTAFA KEMAL ATEŞ
1111 110 KONYA HÜYÜK SELKİ AŞIR YÜKSEL
1112 111 KONYA ILGIN ARGITHANI SAİT KARAHAN
1113 112 KONYA ILGIN AŞAĞIÇİĞİL HASAN HÜSEYİN YAKA
1114 113 KONYA ILGIN BALKI MUHARREM GÜRPINAR
1115 114 KONYA ILGIN BEYKONAK YILMAZ ZEYREK
1116 115 KONYA ILGIN ÇAVUŞÇUGÖL AHMET KADICI
1117 116 KONYA ILGIN GÖKÇEYURT ÖMER BERBER
1118 117 KONYA ILGIN YUKARIÇİĞİL NACİ ÇİĞİL
1119 118 KONYA KADINHANI ATLANTI ALİ KARTALTEPE
1120 119 KONYA KADINHANI BAŞKUYU ALİ GÜREL
1121 120 KONYA KADINHANI KOLUKISA ALİ TURAN
1122 121 KONYA KADINHANI OSMANCIK MEHMET KÜÇÜKACAR
1123 122 KONYA KARAPINAR HOTAMIŞ MEHMET ÖZÜDOĞRU
1124 123 KONYA KARAPINAR İSLİK NECATİ KARAKARA
1125 124 KONYA KARAPINAR KAYALI ALİ ÜNVER
1126 125 KONYA KARAPINAR YEŞİLYURT ORHAN SAĞLAMER
1127 126 KONYA KARATAY HAYIROĞLU MUSTAFA GEÇGİL
1128 127 KONYA KARATAY İSMİL MEHMET KOÇAK
1129 128 KONYA KARATAY OVAKAVAĞI MEHMET KÜÇÜKKARAPINAR
1130 129 KONYA KARATAY YARMA MUSTAFA SARICA
1131 130 KONYA KULU CELEP MAHİR MUSTAFA ÇELİK
1132 131 KONYA KULU KARACADAĞ MEHMET YÜZER
1133 132 KONYA KULU KIRKPINAR MEHMET ALTUN
1134 133 KONYA KULU KOZANLI TAHSİN BAŞODA
1135 134 KONYA KULU TAVŞANÇALI BEKİR DEMİRTAŞ
1136 135 KONYA KULU TUZYAKA MUSTAFA ERDOĞAN
1137 136 KONYA KULU ZİNCİRLİKUYU MEHMET ATAKAN
1138 137 KONYA MERAM HATUNSARAY MEVLÜT KABAK
1139 138 KONYA MERAM İNLİCE BEKİR DALGIÇ
1140 139 KONYA MERAM KAVAK SADETTİN TAT
1141 140 KONYA MERAM KIZILÖREN HÜSEYİN SARAÇ
1142 141 KONYA MERAM SAĞLIK MEHMET ÇİÇEK
1143 142 KONYA MERAM SEFAKÖY ABDURRAHMAN BULUT
1144 143 KONYA SARAYÖNÜ BAŞHÜYÜK TALHA KASAY
1145 144 KONYA SARAYÖNÜ ÇEŞMELİSEBİL YUNUS DEMİRCİ
1146 145 KONYA SARAYÖNÜ GÖZLÜ MUAMMER ÖZŞAHİN
1147 146 KONYA SARAYÖNÜ KADIOĞLU CEVAT DURMAZ
1148 147 KONYA SARAYÖNÜ KURŞUNLU RIFKI KURŞUN
1149 148 KONYA SARAYÖNÜ LADİK ŞÜKRÜ TINAS
1150 149 KONYA SELÇUKLU BAŞARAKAVAK ALİ İHSAN ÖZCAN
1151 150 KONYA SELÇUKLU SIZMA MEHMET DIĞRAK
1152 151 KONYA SELÇUKLU TEPEKÖY HASAN HÜSEYİN KARSAVURAN
1153 152 KONYA SEYDİŞEHİR AKÇALAR YAŞAR AKBAŞ
1154 153 KONYA SEYDİŞEHİR BOSTANDERE AHMET SOYLU
1155 154 KONYA SEYDİŞEHİR ÇAVUŞ ADEM ÖZPINAR
1156 155 KONYA SEYDİŞEHİR GEVREKLİ CAVİT ŞİRİN
1157 156 KONYA SEYDİŞEHİR KETENLİ HÜSEYİN ATAY
1158 157 KONYA SEYDİŞEHİR KİSECİK ABDULLAH SÜRER
1159 158 KONYA SEYDİŞEHİR ORTAKARAÖREN YUSUF KÖK
1160 159 KONYA SEYDİŞEHİR TARAŞÇI DURSUN KURT
1161 160 KONYA TAŞKENT AFŞAR AHMET DEMİRKOL
1162 161 KONYA TAŞKENT BALCILAR MEHMET DEMİRGÜL
1163 162 KONYA TAŞKENT BOLAY CELAL BAYRAM
1164 163 KONYA TAŞKENT ÇETMİ OSMAN ARI
1165 164 KONYA YUNAK KOÇYAZI ŞABAN ARAT
1166 165 KONYA YUNAK KUZÖREN MEHMET KILINÇ
1167 166 KONYA YUNAK SARAY SAMİ YAŞAR
1168 167 KONYA YUNAK SÜLÜKLÜ MUSTAFA GÖKÇİL
1169 168 KONYA YUNAK TURGUT RAMAZAN ÖLMEZ
1170 169 KONYA YUNAK YUKARIPİRİBEYLİ ABDİL YALÇINKAYA
1171 1 KÜTAHYA ALTINTAŞ ÇAYIRBAŞI MALİK GEZEN
1172 2 KÜTAHYA ALTINTAŞ Z.TEPEÇALKÖY ARİF TEKE
1173 3 KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR HACIKEBİR ÖMER ÖZTÜRK
1174 4 KÜTAHYA DOMANİÇ ÇUKURCA NEDİM YILMAZ
1175 5 KÜTAHYA EMET AYDINCIK ALİ ÖZBEK
1176 6 KÜTAHYA EMET ÇERTE AHMET ERBAŞ
1177 7 KÜTAHYA EMET EĞRİGÖZ MUSTAFA DÜZENLİ
1178 8 KÜTAHYA EMET GÜNLÜCE MUSA KAZIM SAĞLAM
1179 9 KÜTAHYA EMET ÖRENCİK HALİL DUMAN
1180 10 KÜTAHYA EMET YENİCE MEHMET ALTINIŞIK
1181 11 KÜTAHYA GEDİZ AKÇAALAN
1182 12 KÜTAHYA GEDİZ ALTINKENT İSMAİL DÖNMEZ
1183 13 KÜTAHYA GEDİZ CEBRAİL MEHMET ARSLANYOLU
1184 14 KÜTAHYA GEDİZ ERDOĞMUŞ
1185 15 KÜTAHYA GEDİZ ESKİGEDİZ FERİDUN ALTINTOP
1186 16 KÜTAHYA GEDİZ FIRDAN HÜSEYİN KALAYCI
1187 17 KÜTAHYA GEDİZ GÖKLER MURAT MURDAKÇI
1188 18 KÜTAHYA GEDİZ GÜMELE
1189 19 KÜTAHYA GEDİZ GÜRLEK İSMAİL CİNGÖZ
1190 20 KÜTAHYA GEDİZ KAYAKÖY HİLMİ BİRCAN
1191 21 KÜTAHYA GEDİZ ÜZÜMLÜ
1192 22 KÜTAHYA GEDİZ YENİKENT MEHMET ALİ AKGÜL
1193 23 KÜTAHYA GEDİZ YEŞİLÇAY BÜNYAMİN ÖZER
1194 24 KÜTAHYA GEDİZ YUNUSLAR SÜLEYMAN ŞİMŞEK
1195 25 KÜTAHYA HİSARCIK DEREKÖY ÖMER KILIÇ
1196 26 KÜTAHYA HİSARCIK HASANLAR MEHMET ALTAY
1197 27 KÜTAHYA HİSARCIK KARBASAN MEHMET ÖZCAN
1198 28 KÜTAHYA HİSARCIK ŞEYHLER İSMAİL GÜNDÜZ
1199 29 KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ KIZILCAÖREN ARİF ÖZKOŞDAR
1200 30 KÜTAHYA KÜTAHYA MERKEZ SEYİTÖMER MEHMET FAHRETTİN EREN
1201 31 KÜTAHYA PAZARLAR SOFULAR MEHMET ALİ ÖZDEMİR
1202 32 KÜTAHYA SİMAV AKDAĞ AYTUN BOZDEMİR
1203 33 KÜTAHYA SİMAV BAHTILLI ALİ BİNGÜL
1204 34 KÜTAHYA SİMAV BEYCE YUNUS GÜMÜŞ
1205 35 KÜTAHYA SİMAV ÇAYSİMAV MUSTAFA BAKIR
1206 36 KÜTAHYA SİMAV ÇİTGÖL RECEP YALÇIN
1207 37 KÜTAHYA SİMAV DEMİRCİ MEHMET PEKER
1208 38 KÜTAHYA SİMAV GÜMÜŞSU MEHMET ADIGÜEL
1209 39 KÜTAHYA SİMAV GÜNEY HALİL İBRAHİM KAYACAN
1210 40 KÜTAHYA SİMAV HİSARBEY MEHMET BULUT
1211 41 KÜTAHYA SİMAV KALKAN KADİR ÇANAK
1212 42 KÜTAHYA SİMAV KARACAHİSAR BİRGÜL TEKEL
1213 43 KÜTAHYA SİMAV KESTEL OSMAN CAN
1214 44 KÜTAHYA SİMAV KUŞU HALİL ERGENÇ
1215 45 KÜTAHYA SİMAV NAŞA RAŞİT UYAR
1216 46 KÜTAHYA SİMAV ÖREYLER MEHMET EFE
1217 47 KÜTAHYA SİMAV ŞENKÖY HULUSİ BORA
1218 48 KÜTAHYA SİMAV YAYKIN ŞERİF GERİKAYA
1219 49 KÜTAHYA SİMAV YEMİŞLİ NURİ GÜNDOĞDU
1220 50 KÜTAHYA SİMAV YENİKÖY HÜSEYİN ÇANKAYA
1221 51 KÜTAHYA SİMAV YEŞİLDERE MEHMET DUMAN
1222 52 KÜTAHYA SİMAV YEŞİLKÖY MUSTAFA EVREN
1223 53 KÜTAHYA ŞAPHANE KARAMANCA FEVZİ DOĞAN
1224 54 KÜTAHYA ŞAPHANE ÜÇBAŞ ERCAN ŞİMŞEK
1225 55 KÜTAHYA TAVŞANLI ALİKÖY KEMAL TUNÇ
1226 56 KÜTAHYA TAVŞANLI BALIKÖY RECEP TOY
1227 57 KÜTAHYA TAVŞANLI KURUÇAY FEVZİ SARI
1228 58 KÜTAHYA TAVŞANLI TEPECİK ADNAN KORKMAZ
1229 59 KÜTAHYA TAVŞANLI TUNÇBİLEK ZAFER ŞAHİN
1230 1 MALATYA AKÇADAĞ BAHRİ ALİ PEKTAŞ
1231 2 MALATYA AKÇADAĞ KOZLUCA MEHMET ALTINTOP
1232 3 MALATYA BATTALGAZİ HASIRCILAR MEHMET TAV
1233 4 MALATYA BATTALGAZİ HATUNSUYU İBRAHİM KARADENİZ
1234 5 MALATYA DARENDE AŞŞAĞIULUPINAR SEZAİ GÜRBÜZ
1235 6 MALATYA DARENDE AYVALI VAHAP ÖZDEMİR
1236 7 MALATYA DARENDE BALABAN MEHMET KILIÇER
1237 8 MALATYA DARENDE ILICA HASAN BAYRAM
1238 9 MALATYA DARENDE YENİCE MEHMET YÜCEL
1239 10 MALATYA DOĞANŞEHİR ERKENEK MEHMET BAYRAM
1240 11 MALATYA DOĞANŞEHİR GÖVDELİ BAYRAM KAYA
1241 12 MALATYA DOĞANŞEHİR KURUCAOVA MEHMET KARAKAŞ
1242 13 MALATYA DOĞANŞEHİR POLAT İSMET GÜZEL
1243 14 MALATYA DOĞANŞEHİR SÖĞÜT MESUT SÜLÜ
1244 15 MALATYA DOĞANŞEHİR SÜRGÜ MUSTAFA GÜLHAŞ
1245 16 MALATYA DOĞANYOL GÖKÇE EŞREF AYDIN
1246 17 MALATYA HEKİMHAN GÜZELYURT ALİ ARSLAN
1247 18 MALATYA HEKİMHAN İPEKYOLU KAYA AKGÜL
1248 19 MALATYA HEKİMHAN KOCAÖZÜ GANİ KARACA
1249 20 MALATYA HEKİMHAN KURŞUNLU NECATİ BENLİ
1250 21 MALATYA KULUNCAK SOFULAR KAMİL ÇELİK
1251 22 MALATYA MERKEZ BEYDAĞI BAYRAM PESEN
1252 23 MALATYA MERKEZ ERENLİ İRFAN VAROL
1253 24 MALATYA MERKEZ ŞAHNAHAN CUMALİ ARIKAN
1254 25 MALATYA MERKEZ YAYGIN İRFAN KARATAŞ
1255 26 MALATYA PÜTÜRGE NOHUTLU KASIM TİLBAÇ
1256 27 MALATYA PÜTÜRGE TEPEHAN NEDİM ÇEKER
1257 28 MALATYA YAZIHAN DURUCASU MUSTAFA KUŞBEY
1258 29 MALATYA YEŞİLYURT BOSTANBAŞI HASAN AYDOĞAN
1259 30 MALATYA YEŞİLYURT GÜNDÜZBEY HÜSEYİN SELÇUK
1260 31 MALATYA YEŞİLYURT YAKINCA VEYSEL KATIRCI
1261 1 MANİSA AHMETLİ GÖKKAYA YALÇIN BAŞKURT
1262 2 MANİSA AKHİSAR AKSELENLİ METİN KARATAŞ
1263 3 MANİSA AKHİSAR BALLICA BAYRAM ALİ KALAYCI
1264 4 MANİSA AKHİSAR BEYOBA ALİ SEVİM
1265 5 MANİSA AKHİSAR DAĞDERE MUSTAFA KAVAK
1266 6 MANİSA AKHİSAR KAYALIOĞLU ŞENOL SERT
1267 7 MANİSA AKHİSAR MECİDİYE ESER ZAFER
1268 8 MANİSA AKHİSAR MEDAR NECATİ İŞÇİ
1269 9 MANİSA AKHİSAR SÜLEYMANLI ALİ VELESTİN
1270 10 MANİSA AKHİSAR ZEYTİNLİOVA HİLMİ KAYSERİLİ
1271 11 MANİSA ALAŞEHİR KAVAKLIDERE TAHSİN SÖNMEZ
1272 12 MANİSA ALAŞEHİR KEMALİYE SÜLEYMAN AVŞAR
1273 13 MANİSA ALAŞEHİR KİLLİK FİKRET TÜRKOĞLU
1274 14 MANİSA ALAŞEHİR PİYADELER MUSTAFA ERTÜRK
1275 15 MANİSA ALAŞEHİR ULUDERBENT MUZAFFER TEKE
1276 16 MANİSA ALAŞEHİR YEŞİLYURT VELİ DOĞAN
1277 17 MANİSA DEMİRCİ BORLU ŞERİF ALTUNBAŞ
1278 18 MANİSA DEMİRCİ DURHASAN MUSTAFA AKIN
1279 19 MANİSA DEMİRCİ İCİKLER MEHMET YAĞCI
1280 20 MANİSA DEMİRCİ MAHMUTLAR CAHİT ÇIRACI
1281 21 MANİSA GÖRDES ÇİÇEKLİ ADEM MALDAR
1282 22 MANİSA GÖRDES GÜNEŞLİ RIZA DİLCAN
1283 23 MANİSA GÖRDES KAYACIK RECAİ CENGİZ
1284 24 MANİSA KIRKAĞAÇ BAKIR ÖNER ÖZDEMİR
1285 25 MANİSA KIRKAĞAÇ GELENBE MEHMETALİ UYAR
1286 26 MANİSA KIRKAĞAÇ İLYASLAR OSMAN ÇELİKER
1287 27 MANİSA KIRKAĞAÇ KARAKURT NECDİ ÖZKAN
1288 28 MANİSA KULA GÖKÇEÖREN MUSTAFA UYGUN
1289 29 MANİSA KULA SANDAL SAFFET DİNÇER
1290 30 MANİSA MERKEZ AŞAĞIÇOBANİSA HASAN ÇOKSÖYLER
1291 31 MANİSA MERKEZ HACIHALİLLER VEDAT SARI
1292 32 MANİSA MERKEZ HAMZABEYLİ HASAN ÇAVDAR
1293 33 MANİSA MERKEZ KARAAĞAÇLI SADIK ATAKLI
1294 34 MANİSA MERKEZ KARAOĞLANLI ALİ NALBANT
1295 35 MANİSA MERKEZ MURADİYE BEHÇET KURTOĞLU
1296 36 MANİSA MERKEZ SANCAKLIBOZKÖY İSA TAŞLICA
1297 37 MANİSA MERKEZ SANCAKLIİĞDECİK İSMAİL AKSOY
1298 38 MANİSA MERKEZ SELİMŞAHLAR RAMAZAN KORKMAZ
1299 39 MANİSA MERKEZ ÜÇPINAR HALİL AKGÜN
1300 40 MANİSA MERKEZ YAĞCILAR MUZAFFER ATSIZATA
1301 41 MANİSA MERKEZ YENİKÖY MAHİR BOLUT
1302 42 MANİSA SALİHLİ ADALA FERAYE ASLAN
1303 43 MANİSA SALİHLİ DURASILLI MEHMET UYGUN
1304 44 MANİSA SALİHLİ GÖKEYÜP AHMET DEVRİM
1305 45 MANİSA SALİHLİ MERSİNLİ HAMZA CAN
1306 46 MANİSA SALİHLİ POYRAZ DAMLARI İBRAHİM ÇELİKKAYA
1307 47 MANİSA SALİHLİ SART ALİ GÜNGÖR
1308 48 MANİSA SALİHLİ TAYTAN MEHMET ERYILMAZ
1309 49 MANİSA SALİHLİ YILMAZ ADNAN KARATAŞ
1310 50 MANİSA SARUHANLI ALİBEYLİ HAŞİM YENER BİLİR
1311 51 MANİSA SARUHANLI BÜYÜKBELEN MEHMET KEYİK
1312 52 MANİSA SARUHANLI DİLEK EYLEM ÖZHAN
1313 53 MANİSA SARUHANLI GÖKÇEKÖY NASUH TOSUN
1314 54 MANİSA SARUHANLI GÜMÜLCELİ SALİH ERBİL
1315 55 MANİSA SARUHANLI HACIRAHMANLİ ŞABAN ZAİMLER
1316 56 MANİSA SARUHANLI HALİTPAŞA MEHMET İNCE
1317 57 MANİSA SARUHANLI İSHAKÇELEBİ DEMİR DURMAZ
1318 58 MANİSA SARUHANLI KOLDERE ARİF GÖRAL
1319 59 MANİSA SARUHANLI KUMKUYUCAK AHMET YENİLMEZ
1320 60 MANİSA SARUHANLI MÜTEVELLİ HALİL İBRAHİM GÖRÜM
1321 61 MANİSA SARUHANLI NURİYE HALİT ADNAN TOKGÖZ
1322 62 MANİSA SARUHANLI PAŞAKÖY NASUH MURDAN
1323 63 MANİSA SOMA AVDAN OSMAN BİLİR
1324 64 MANİSA SOMA CENKYERİ MUSTAFA MİMAR
1325 65 MANİSA SOMA TURGUTALP ALİ TULUP
1326 66 MANİSA SOMA YAĞCILI OSMAN ÇEVİK
1327 67 MANİSA TURGUTLU DERBENT FARUK USLU
1328 68 MANİSA TURGUTLU URGANLI YAŞAR YALÇIN
1329 1 MARDİN DARGEÇİT KILAVUZ ABDULCELİL BOZKURT
1330 2 MARDİN DARGEÇİT SÜMER MEHMET ALİ AKTÜRK
1331 3 MARDİN KIZILTEPE DİKMEN ALİ ERTAŞ
1332 4 MARDİN KIZILTEPE GÖKÇE HALUK ÇELİK
1333 5 MARDİN KIZILTEPE ŞENYURT İHSAMETTİN DEMİRCAN
1334 6 MARDİN KIZILTEPE YÜCELİ MEHMET MESUT ÖRNEK
1335 7 MARDİN MARDİN MERKEZ KABALA MUHSİN KAYA
1336 8 MARDİN MARDİN MERKEZ ORTAKÖY SUHEYP BAĞIŞ
1337 9 MARDİN MARDİN MERKEZ YALIM BEDRİ ACABEY
1338 10 MARDİN MİDYAT ACIRLI ADNAN CENGİZ
1339 11 MARDİN MİDYAT ÇAVUŞLU AHMET AKAY
1340 12 MARDİN MİDYAT GELİNKAYA MEHMET AKSÖZ
1341 13 MARDİN MİDYAT SÖĞÜTLÜ ŞÜKRÜ ŞAHİN
1342 14 MARDİN MİDYAT ŞENKÖY FERHAN BOZKURT
1343 15 MARDİN MİDYAT YOLBAŞI SİRAÇ ÇAVĞA
1344 16 MARDİN NUSAYBİN AKARSU FEVZİ ARSLAN
1345 17 MARDİN NUSAYBİN DURUCA MEHMET ŞERİF FİDAN
1346 18 MARDİN NUSAYBİN GİRMELİ YUSUF TURGAY
1347 19 MARDİN SAVUR PINARDERE HIDIR ARSLAN
1348 20 MARDİN SAVUR SÜRGÜCÜ ŞEHMUS SÜRER
1349 21 MARDİN SAVUR YEŞİLALAN BURHAN KIZILKAYA
1350 1 MERSİN ANAMUR ÇARIKLAR DURAN ALTUNDİŞ
1351 2 MERSİN ANAMUR ÖREN HÜSEYİN ÜLKÜ
1352 3 MERSİN BOZYAZI TEKELİ MEHMET YABALAK
1353 4 MERSİN BOZYAZI TEKMEN HALİS ASA
1354 5 MERSİN ÇAMLIYAYLA SEBİL SELAHADDİN TURGUT
1355 6 MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ MUSA DEMİR
1356 7 MERSİN ERDEMLİ AYAŞ HASAN SARIBACAK
1357 8 MERSİN ERDEMLİ ÇEŞMELİ YAKUP YILMAZ
1358 9 MERSİN ERDEMLİ ESENPINAR ÖMER DEMİRTAŞ
1359 10 MERSİN ERDEMLİ KARGIPINARI BURHAN ASLAN
1360 11 MERSİN ERDEMLİ KIZKALESİ NECATİ KALE
1361 12 MERSİN ERDEMLİ KOCAHASANLI KERİM KÖKEN
1362 13 MERSİN ERDEMLİ KUMKUYU MEVLÜT ŞAHİN
1363 14 MERSİN ERDEMLİ LİMONLU MEHMET FİKRİ ŞİMŞEK
1364 15 MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK DERVİŞ YILDIRIM
1365 16 MERSİN GÜLNAR BÜYÜKECELİ KEMAL GÜDÜL
1366 17 MERSİN GÜLNAR KÖSEÇOBANLI HÜSEYİN AY
1367 18 MERSİN GÜLNAR KUSKAN EKREM BAYIR
1368 19 MERSİN GÜLNAR ZEYNESÜTLÜCE MEHMET BAHAR
1369 20 MERSİN MEZİTLİ FINDIKPINARI AHMET TIRTARLI
1370 21 MERSİN MEZİTLİ TEPEKÖY DURCAN DURU
1371 22 MERSİN MUT GÖKSU ASIM ŞEMSİ ALAN
1372 23 MERSİN SİLİFKE AKDERE ŞAHİN AKIŞ
1373 24 MERSİN SİLİFKE ARKUM MEHMET DURMUŞLU
1374 25 MERSİN SİLİFKE ATAKENT OSMAN ÜNAL
1375 26 MERSİN SİLİFKE ATAYURT MUSTAFA ÇETİN
1376 27 MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU ALİ OKUR
1377 28 MERSİN SİLİFKE TAŞUCU AYHAN KOÇAK
1378 29 MERSİN SİLİFKE UZUNCABURÇ İSHAK YILMAZ
1379 30 MERSİN SİLİFKE YEŞİLOVACIK FERRUH TUĞRUL
1380 31 MERSİN TARSUS ATALAR İBRAHİM YOKSUL
1381 32 MERSİN TARSUS BAHŞİŞ MUSTAFA ÖZER
1382 33 MERSİN TARSUS GÜLEK AHMET ÇELİK
1383 34 MERSİN TARSUS YENİCE HÜSEYİN ÇEVİK
1384 35 MERSİN TARSUS YEŞİLTEPE YUSUF GÖZEN
1385 36 MERSİN TOROSLAR ASLANKÖY ARİF ABALI
1386 37 MERSİN TOROSLAR AYVAGEDİĞİ MUHARREM OKÇU
1387 38 MERSİN TOROSLAR GÖZNE YILMAZ ATICI
1388 39 MERSİN TOROSLAR GÜZELYAYLA AHMET SÖYLER
1389 40 MERSİN TOROSLAR SOĞUCAK İSMET HASANCAOĞLU
1390 41 MERSİN YENİŞEHİR DEĞİRMENÇAY HASAN AY
1391 1 MUĞLA BODRUM BİTEZ ÖMER ÖZMEN
1392 2 MUĞLA BODRUM GÖLTÜRKBÜKÜ ÖMER KARADAĞ
1393 3 MUĞLA BODRUM GÜMÜŞLÜK ÖMER AYDIN
1394 4 MUĞLA BODRUM GÜNDOĞAN MEHMET DEMİR
1395 5 MUĞLA BODRUM KONACIK FUNDA ÇİM AKIN
1396 6 MUĞLA BODRUM MUMCULAR KAZIM AVCI
1397 7 MUĞLA BODRUM ORTAKENT YAHŞİ SELİM GÜLDAŞ
1398 8 MUĞLA BODRUM TURGUTREİS NUMAN PEKDEMİR
1399 9 MUĞLA BODRUM YALI ALİ İHSAN TUTAN
1400 10 MUĞLA BODRUM YALIKAVAK ARİF YILDIZHAN
1401 11 MUĞLA FETHİYE ÇAMKÖY BEKİR ESER
1402 12 MUĞLA FETHİYE ÇİFTLİK MEHMET HALİL DOĞAN
1403 13 MUĞLA FETHİYE EŞEN YUSUF YİĞİT
1404 14 MUĞLA FETHİYE GÖCEK AHMET ALİ DİM
1405 15 MUĞLA FETHİYE KADIKÖY HARUN BÜYÜKAYDIN
1406 16 MUĞLA FETHİYE KARADERE YAKUP OTGÖZ
1407 17 MUĞLA FETHİYE KARÇULHA TURAN KOVANCI
1408 18 MUĞLA FETHİYE KEMER SADETTİN ABALI
1409 19 MUĞLA FETHİYE KUMLUOVA RAMAZAN KAYNAK
1410 20 MUĞLA FETHİYE ÖLÜDENİZ RAMAZAN COŞKUN
1411 21 MUĞLA FETHİYE SEKİ HÜSEYİN ÜNAL
1412 22 MUĞLA FETHİYE YEŞİLÜZÜMLÜ TULGAY ARSAL
1413 23 MUĞLA KAVAKLIDERE ÇAMLIBEL MUSTAFA ŞAHİN
1414 24 MUĞLA KAVAKLIDERE ÇAYBOYU MEHMET DEMİR
1415 25 MUĞLA KAVAKLIDERE MENTEŞE MESUT KARATAŞ
1416 26 MUĞLA KÖYCEĞİZ BEYOBASI ŞADİ PİRCİ
1417 27 MUĞLA KÖYCEĞİZ TOPARLAR SAMİ ÇETİNKAYA
1418 28 MUĞLA MARMARİS ARMUTALAN UYSAL AVCI
1419 29 MUĞLA MARMARİS BELDİBİ ŞABAN YILDIRIM
1420 30 MUĞLA MARMARİS BOZBURUN MEHMET BOZDEMİR
1421 31 MUĞLA MARMARİS İÇMELER OSMAN EKİNCİ
1422 32 MUĞLA MARMARİS TURUNÇ MUSTAFA CAN
1423 33 MUĞLA MERKEZ BAYIR HAMDİ ALGAN
1424 34 MUĞLA MERKEZ KAFACA İDRİS KARADEVECİ
1425 35 MUĞLA MERKEZ YERKESİK YUSUF DEMİRCİ
1426 36 MUĞLA MERKEZ YEŞİLYURT ADİL ŞEN
1427 37 MUĞLA MİLAS BAFA AHMET SÖKELİ
1428 38 MUĞLA MİLAS BEÇİN MÜCAHİT ESENKAYA
1429 39 MUĞLA MİLAS GÜLLÜK MEHMET YAVUZ DEMİR
1430 40 MUĞLA MİLAS ÖREN SAİM KORKMAZ
1431 41 MUĞLA MİLAS SELİMİYE OSMAN ENGİN ÇAKIR
1432 42 MUĞLA ORTACA DALYAN ALİ İREN
1433 43 MUĞLA ULA AKYAKA İSMAİL AKKAYA
1434 44 MUĞLA ULA GÖKOVA YILMAZ ARSLAN
1435 45 MUĞLA YATAĞAN BENCİK SERCAN ÖZTÜRK
1436 46 MUĞLA YATAĞAN BOZARMUT DURSUN KARŞIALAN
1437 47 MUĞLA YATAĞAN BOZÜYÜK VEDAT UYGUR
1438 48 MUĞLA YATAĞAN TURGUT MEHMET KASAP
1439 49 MUĞLA YATAĞAN YEŞİLBAĞCILAR MESUT MAVİ
1440 1 MUŞ BULANIK ELMAKAYA MURAT CESUR
1441 2 MUŞ BULANIK ERENTEPE ALİ TOK
1442 3 MUŞ BULANIK KARAAĞIL KAHRAMAN YILMAZ
1443 4 MUŞ BULANIK MOLLAKENT ABİDİN SABIRLI
1444 5 MUŞ BULANIK RÜSTEMGEDİK ORHAN ÖZER
1445 6 MUŞ BULANIK SARIPINAR DENİZ ATEŞ
1446 7 MUŞ BULANIK ÜZGÖRÜR KEREM GÜNDOĞDU
1447 8 MUŞ BULANIK YEMİŞEN İSMETULLAH ÖZTÜRK
1448 9 MUŞ BULANIK YONCALI BEDRETTİN AKDENİZ
1449 10 MUŞ HASKÖY DÜZKIŞLA HÜSEYİN KASAK
1450 11 MUŞ KORKUT ALTINOVA ECVET BUDAK
1451 12 MUŞ KORKUT KARAKALE ALAMETTİN ARTAN
1452 13 MUŞ MALAZGİRT GÜLKORU SAVTEKİN AYTAÇ
1453 14 MUŞ MALAZGİRT KONAKKURAN
1454 15 MUŞ MERKEZ KARAAĞAÇLI MEHMET SIDDIK SALUR
1455 16 MUŞ MERKEZ KIRKÖY RAHMETULLAH YAKTI
1456 17 MUŞ MERKEZ KIZILAĞAÇ SÜLEYMAN GÜRTÜRK
1457 18 MUŞ MERKEZ KONUKBEKLER ATİK FIRAT
1458 19 MUŞ MERKEZ SERİNOVA AHMET GÜVEN
1459 20 MUŞ MERKEZ SUNGU MEHMET ŞERİF YÜCEKÖK
1460 21 MUŞ MERKEZ YAYGIN ABDULBAKİ ELPE
1461 22 MUŞ MERKEZ YEŞİLOVA NAZIM BAKIŞ
1462 1 NEVŞEHİR ACIGÖL İNALLI DAVUT ARI
1463 2 NEVŞEHİR ACIGÖL KARAPINAR MUSTAFA TİFTİK
1464 3 NEVŞEHİR ACIGÖL KURUGÖL OSMAN ÇELİK
1465 4 NEVŞEHİR ACIGÖL TATLARİN MESUT BAYDEMİR
1466 5 NEVŞEHİR AVANOS AKARCA NEJDET DÜDÜK
1467 6 NEVŞEHİR AVANOS ÇALIŞ ALPASLAN ÖZER
1468 7 NEVŞEHİR AVANOS GÖYNÜK HASAN YILDIRIM
1469 8 NEVŞEHİR AVANOS KALABA MUSTAFA KÖROĞLU
1470 9 NEVŞEHİR AVANOS MAHMAT MUSTAFA ÖZDEMİR
1471 10 NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK OSMAN KUTAY
1472 11 NEVŞEHİR AVANOS SARILAR ALİ OSMAN İMAMOĞLU
1473 12 NEVŞEHİR AVANOS TOPAKLI ERKUT GÖKÇEK
1474 13 NEVŞEHİR DERİNKUYU SUVERMEZ YAŞAR ÖZDEMİR
1475 14 NEVŞEHİR DERİNKUYU YAZIHÖYÜK SEYİT ÇİFTÇİBAŞI
1476 15 NEVŞEHİR GÜLŞEHİRİ ABUŞAĞI MUSTAFA AYDIN
1477 16 NEVŞEHİR GÜLŞEHİRİ GÜMÜŞKENT MUSTAFA ARIKAN
1478 17 NEVŞEHİR GÜLŞEHİRİ KARACAŞAR MUAMMER AKCAN
1479 18 NEVŞEHİR GÜLŞEHİRİ OVAÖREN İHSAN BİÇKİN
1480 19 NEVŞEHİR GÜLŞEHİRİ TUZKÖY ÜMİT BALAK
1481 20 NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ KARABURNA YUSUF KOÇAK
1482 21 NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ KIZILAĞIL MUAMMER YALIM
1483 22 NEVŞEHİR KOZAKLI KALECİK AHMET ÇINAR
1484 23 NEVŞEHİR KOZAKLI KANLICA MÜMİN HALICI
1485 24 NEVŞEHİR KOZAKLI KARAHASANLI HALİT PEKER
1486 25 NEVŞEHİR KOZAKLI KARASENİR ABDURRAHMAN ÇELİK
1487 26 NEVŞEHİR MERKEZ ÇAT KAMİL DURU
1488 27 NEVŞEHİR MERKEZ GÖRE MUSTAFA TOPÇU
1489 28 NEVŞEHİR MERKEZ GÖREME NURİ CİNGİL
1490 29 NEVŞEHİR MERKEZ KAVAK OSMAN BAŞ
1491 30 NEVŞEHİR MERKEZ KAYMAKLI HALİT ELMA
1492 31 NEVŞEHİR MERKEZ NAR ALİ ERDOĞMUŞ
1493 32 NEVŞEHİR MERKEZ SULUSARAY İSMAİL CUHADAR
1494 33 NEVŞEHİR MERKEZ UÇHİSAR OSMAN SÜSLÜ
1495 34 NEVŞEHİR ÜRGÜP AKSALUR HASAN PERKTAŞ
1496 35 NEVŞEHİR ÜRGÜP BAŞDERE MUSTAFA KARAMAN
1497 36 NEVŞEHİR ÜRGÜP MUSTAFAPAŞA LEVENT AK
1498 37 NEVŞEHİR ÜRGÜP ORTAHİSAR ALİ İHSAN ÖZENDİ
1499 1 NİĞDE ALTUNHİSAR ÇÖMLEKÇİ AHMET ÖZBAĞ
1500 2 NİĞDE ALTUNHİSAR KARAKAPI OSMAN DAYSAL
1501 3 NİĞDE ALTUNHİSAR KEÇİKALESİ LÜTFİ ÖZTÜRK
1502 4 NİĞDE ALTUNHİSAR ULUKIŞLA ŞENER TOSUNER
1503 5 NİĞDE ALTUNHİSAR YAKACIK BAYRAM SAĞLAM
1504 6 NİĞDE ALTUNHİSAR YEŞİLYURT KEMAL KAYASAN
1505 7 NİĞDE BOR BAHÇELİ ZAFER TOKGÖZ
1506 8 NİĞDE BOR ÇUKURKUYU MAHMUT ŞAHİN
1507 9 NİĞDE BOR KARANLIKDERE ABBAS ALTUNTAŞ
1508 10 NİĞDE BOR KEMERHİSAR İBRAHİM ÜNAL
1509 11 NİĞDE BOR KIZILCA KERİM GÜÇ
1510 12 NİĞDE ÇAMARDI BADEMDERE ZEKAYİ TURASAN
1511 13 NİĞDE ÇAMARDI BURÇ ALİ ERDOĞAN
1512 14 NİĞDE ÇİFTLİK AZATLI MUSTAFA BOLAT
1513 15 NİĞDE ÇİFTLİK BOZKÖY KEMAL BEŞER
1514 16 NİĞDE ÇİFTLİK DİVARLI RÜSTEM CULLAZ
1515 17 NİĞDE ÇİFTLİK KİTRELİ SAMİ YÜZETİN
1516 18 NİĞDE MERKEZ AKTAŞ SÜLEYMAN KÜPELİ
1517 19 NİĞDE MERKEZ ALAY MURAT EROL
1518 20 NİĞDE MERKEZ AYDINYURT(FERTEK) MAHMUT ŞAFAK
1519 21 NİĞDE MERKEZ BAĞLAMA AHMET ERDOĞAN
1520 22 NİĞDE MERKEZ ÇAVDARLI DURAN ÇATAL
1521 23 NİĞDE MERKEZ ÇAYIRLI DEVLET KILIÇ
1522 24 NİĞDE MERKEZ DEĞİRMENLİ H.HÜSEYİN KAÇGAN
1523 25 NİĞDE MERKEZ DİKİLİTAŞ AHMET NERGİZ
1524 26 NİĞDE MERKEZ DÜNDARLI MEHMET GÜLER
1525 27 NİĞDE MERKEZ EDİKLİ AHMET MUSALLİ
1526 28 NİĞDE MERKEZ ELMALI MUSTAFA TÜRKAN
1527 29 NİĞDE MERKEZ GÜMÜŞLER BAYRAM AKDOĞAN
1528 30 NİĞDE MERKEZ H.ABDULLAH İSMAİL KATIRCI
1529 31 NİĞDE MERKEZ HACIBEYLİ EROL OKTAY
1530 32 NİĞDE MERKEZ İÇMELİ HARUN TORUN
1531 33 NİĞDE MERKEZ KARATLI H.EMİN YILMAZ
1532 34 NİĞDE MERKEZ KAYIRLI AŞIR YÜCEL
1533 35 NİĞDE MERKEZ KİLEDERE ALİ DEMİRBAŞ
1534 36 NİĞDE MERKEZ KONAKLI FERUDUN BİLGE
1535 37 NİĞDE MERKEZ KOYUNLU ZEKİ BOZKURT
1536 38 NİĞDE MERKEZ ORHANLI MUSTAFA KAPLAN
1537 39 NİĞDE MERKEZ OVACIK OSMAN KENDİRLİ
1538 40 NİĞDE MERKEZ SAZLICA SÜLEYMAN GÖRGÜLÜ
1539 41 NİĞDE MERKEZ YEŞİLGÖLCÜK SALİH ERTUL
1540 42 NİĞDE MERKEZ YILDIZTEPE MEHMET ASLAN
1541 43 NİĞDE ULUKIŞLA AKTOPRAK ALİ AKPINAR
1542 44 NİĞDE ULUKIŞLA ÇİFTEHAN GÖKSEL AKÇAM
1543 45 NİĞDE ULUKIŞLA DARBOĞAZ MUSTAFA ALTUNÖZ
1544 46 NİĞDE ULUKIŞLA YENİYILDIZ MUSTAFA AYDOĞDU
1545 1 ORDU AKKUŞ AKPINAR OSMAN ÇAMOĞLU
1546 2 ORDU AKKUŞ ÇAYIRALAN AZMİ KOCAGÖZ
1547 3 ORDU AKKUŞ KIZILELMA İSA DEMİRCİ
1548 4 ORDU AKKUŞ SALMAN MEHMET DEMİRCİ
1549 5 ORDU AKKUŞ SEFERLİ YAŞAR FILIZOĞLU
1550 6 ORDU AYBASTI ALACALAR AYDIN SEÇGİN
1551 7 ORDU AYBASTI ÇAKIRLI MEHMET ER
1552 8 ORDU AYBASTI PELİTÖZÜ SELAHATTİN SUCU
1553 9 ORDU ÇATALPINAR GÖLLER NUHİL KİREMİTÇİ
1554 10 ORDU ÇAYBAŞI İLKÜVEZ İSMET YANIK
1555 11 ORDU FATSA ASLANCAMİ MURAT YİĞİT
1556 12 ORDU FATSA BOLAMAN HASAN SERDAR
1557 13 ORDU FATSA GEYİKÇELİ RIZA ALTAYLI
1558 14 ORDU FATSA HATİPLİ AHMET ÖZCAN KÜTÜK
1559 15 ORDU FATSA ILICA NEVZAT GENÇ
1560 16 ORDU FATSA İSLAMDAĞ ALI FERIDUN KİBAR
1561 17 ORDU FATSA KÖSEBUCAĞI MUSTAFA ÇOLAK
1562 18 ORDU FATSA YALIKÖY GÜNDÜZ ERBİL
1563 19 ORDU GÖLKÖY ALANYURT NECATI ÖZSOY
1564 20 ORDU GÖLKÖY AYDOĞAN FIKRI ULUDAĞ
1565 21 ORDU GÖLKÖY DAMARLI NIYAZI ÇELENK
1566 22 ORDU GÖLKÖY DİREKLİ MUSTAFA AYDIN
1567 23 ORDU GÖLKÖY DÜZYAYLA AVNI AKGÜL
1568 24 ORDU GÖLKÖY GÜZELYURT CAFER YILMAZ
1569 25 ORDU GÖLKÖY KARAHASAN CEVAT CANLI
1570 26 ORDU GÜRGENTEPE ESKİKÖY YAŞAR KESKİN
1571 27 ORDU GÜRGENTEPE IŞIKTEPE MUZAFFER TOPAL
1572 28 ORDU İKİZCE DEVECİK MAHIR ÇOBAN
1573 29 ORDU İKİZCE KAYNARTAŞ HÜSEYIN KORKMAZ
1574 30 ORDU İKİZCE ŞENBOLLUK ŞERAFETTIN ŞENTEPE
1575 31 ORDU İKİZCE YOĞUNOLUK MUSTAFA TOMBAŞ
1576 32 ORDU KABADÜZ YOKUŞDİBİ YENER KAYA
1577 33 ORDU KABATAŞ ALANKENT KEMAL ÖZER
1578 34 ORDU KORGAN ÇAMLI SEBAHATTIN BOL
1579 35 ORDU KORGAN ÇAYIRKENT HALIL İBRAHIM AHA
1580 36 ORDU KORGAN ÇİFTLİK ALI GUT
1581 37 ORDU KORGAN TEPEALAN SELAHATTİN CİN
1582 38 ORDU KUMRU FİZME AHMET AĞIRBAŞLI
1583 39 ORDU KUMRU YUKARIDAMLALI NEVZAT KAVASOĞLU
1584 40 ORDU MERKEZ SARAYCIK MUSTAFA CANDAN
1585 41 ORDU MESUDİYE TOPÇAM BIROL BİRLİKBAŞ
1586 42 ORDU MESUDİYE ÜÇYOL AYDIN GÜNDOĞDU
1587 43 ORDU MESUDİYE YEŞİLCE KADIR ÜNAL
1588 44 ORDU PERŞEMBE KIRLI SEBAHATTIN AKSU
1589 45 ORDU PERŞEMBE MEDRESEÖNÜ MUSTAFA TANDOĞAN
1590 46 ORDU ÜNYE ERENYURT MEHMET AKTAŞ
1591 47 ORDU ÜNYE FATİH ABDÜLKAFI KESKİN
1592 48 ORDU ÜNYE HANYANI BAHATTIN TAŞ
1593 49 ORDU ÜNYE İNKUR MEHMET OKUYUCU
1594 50 ORDU ÜNYE PELİTLİYATAK İLHAN KEÇELİ
1595 51 ORDU ÜNYE TEKKİRAZ H. NEJDET YILMAZ
1596 52 ORDU ÜNYE YENİKENT HASAN HAMARAT
1597 53 ORDU ÜNYE YEŞİLKENT İHSAN DUMAN
1598 1 OSMANİYE DÜZİÇİ ATALAN İBRAHİM ŞAHİN
1599 2 OSMANİYE DÜZİÇİ BÖCEKLİ AHMET CANLI
1600 3 OSMANİYE DÜZİÇİ ELLEK İSHAK YEŞİLDEMİR
1601 4 OSMANİYE DÜZİÇİ YARBAŞI MUSTAFA ÖNAL
1602 5 OSMANİYE MERKEZ CEVDETİYE İSMAİL BATÇIK
1603 6 OSMANİYE MERKEZ KIRMITLI ERSİN ÖZKAN
1604 7 OSMANİYE SUMBAS ALİBEYLİ AHMET KÖŞKER
1605 8 OSMANİYE SUMBAS MEHMETLİ HASAN EYVAZ
1606 9 OSMANİYE TOPRAKKALE TÜYSÜZ ÖKKEŞ DEMİRCİ
1607 1 SAKARYA AKYAZI ALTINDERE MEHMET ÇAKMAK
1608 2 SAKARYA AKYAZI DOKURCUN RECAİ ERDİNÇ
1609 3 SAKARYA AKYAZI KUZULUK BİLAL SOYKAN
1610 4 SAKARYA FERİZLİ GÖLKENT TALİH ATALAY
1611 5 SAKARYA FERİZLİ SİNANOĞLU HÜSEYİN SEVİNÇ
1612 6 SAKARYA GEYVE ALİFUATPAŞA KENAN ORAN
1613 7 SAKARYA HENDEK ÇAMLICA SİNAN BAYLAN
1614 8 SAKARYA KARASU DARIÇAYIRI RECEP SARI
1615 9 SAKARYA KARASU KURUDERE ALİ DİLSİZ
1616 10 SAKARYA KARASU LİMANDERE HÜDAVERDİ AĞUN
1617 11 SAKARYA KARASU YUVALIDERE SİNAN BERBER
1618 12 SAKARYA KOCAALİ ORTAKÖY CEMAL ANGIN
1619 1 SAMSUN BAFRA ÇETİNKAYA İBRAHİM YILMAZ
1620 2 SAMSUN BAFRA DOĞANCA İSMAİL KOPARAN
1621 3 SAMSUN BAFRA İKİZPINAR ŞABAN ÇALIŞKAN
1622 4 SAMSUN BAFRA KOLAY DURSUN AYGÜN
1623 5 SAMSUN ÇARŞAMBA AĞCAGÜNEY KEMAL ÖZTÜRK
1624 6 SAMSUN ÇARŞAMBA ÇINARLIK NİHAT SOĞUK
1625 7 SAMSUN ÇARŞAMBA DİKBIYIK DAVUT SANCAR
1626 8 SAMSUN ÇARŞAMBA HÜRRİYET MEHMET AYDIN
1627 9 SAMSUN HAVZA BEKDİĞİN İSMAİL ŞENGÜL
1628 10 SAMSUN HAVZA ILICA EROL PEPEÇ
1629 11 SAMSUN ONDOKUZMAYIS DEREKÖY AHMET TOPAL
1630 12 SAMSUN ONDOKUZMAYIS YÖRÜKLER SÜLEYMAN EROĞLU
1631 13 SAMSUN TERME AMBARTEPE KEMAL AKBULUT
1632 14 SAMSUN TERME BAZLAMAÇ ÖMER AKBULUT
1633 15 SAMSUN TERME EVCİ MUSTAFA GÖKÇE
1634 16 SAMSUN TERME GÖLYAZI İSA BAŞ
1635 17 SAMSUN TERME HÜSEYİNMESCİT HÜSEYİN ALEMDAR
1636 18 SAMSUN TERME KOCAMAN İSMAİL SEZAİ UZUN
1637 19 SAMSUN TERME KOZLUK ŞENOL KUL
1638 20 SAMSUN TERME SAKARLI İRFAN DÜZGÜN
1639 21 SAMSUN TERME SÖĞÜTLÜ MUHİTTİN GÜRLER
1640 22 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ GÖL AHMET AVCI
1641 23 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ NARLISARAY ALİ İHSAN ÜZER
1642 1 SİİRT BAYKAN ATABAĞI TAYYAR LALE
1643 2 SİİRT BAYKAN ZİYARET İHSAN ERDOĞAN
1644 3 SİİRT KURTALAN GÖZPINAR MEMET EMİN SOYSAL
1645 4 SİİRT KURTALAN KAYABAĞLAR MEHMET NAFİ SEVGİLİ
1646 5 SİİRT MERKEZ GÖKÇEBAĞ BEDRETTİN ÇİÇEK
1647 6 SİİRT PERVARİ BEĞENDİK GÜRGÜN ÖZDEMİR
1648 1 SİNOP GERZE YENİKENT Mevlüt AYDIN
1649 2 SİNOP TÜRKELİ GÜZELKENT Yıldıray SARI
1650 1 SİVAS ALTINYAYLA DELİİLYAS İSMAİL SUNGUR
1651 2 SİVAS ALTINYAYLA KALE FEHMİ ÇEVİK
1652 3 SİVAS GEMEREK ÇEPNİ ALİ RIZA ÖZAĞAÇ
1653 4 SİVAS GEMEREK EĞERCİ ALİ DEVECİ
1654 5 SİVAS GEMEREK İNKIŞLA ESAT AKDENİZ
1655 6 SİVAS GEMEREK SIZIR HAYRETTİN PEKER
1656 7 SİVAS GEMEREK YENİÇUBUK RECEP KARIPER
1657 8 SİVAS GÜRÜN SUÇATI NAZIM TAKÇI
1658 9 SİVAS KANGAL ALACAHAN İRFAN SARITEPE
1659 10 SİVAS KANGAL ÇETİNKAYA VELİ TECEL
1660 11 SİVAS KANGAL HAVUZ EBUBEKİR EMEK
1661 12 SİVAS MERKEZ GÜMÜŞDERE MUSTAFA SARIKAYA
1662 13 SİVAS MERKEZ KURTLAPA ALİ COŞKUN
1663 14 SİVAS MERKEZ YAKUPOĞLAN AHMET AKTAŞ
1664 15 SİVAS MERKEZ YILDIZ ÖMER ÇAKMAK
1665 16 SİVAS SUŞEHRİ ÇATALOLUK ERCAN GÜLEÇ
1666 17 SİVAS ŞARKIŞLA AKÇAKIŞLA A.TURAN KILIÇ
1667 18 SİVAS ŞARKIŞLA CEMEL HAKVERDİ BULUT
1668 19 SİVAS ŞARKIŞLA GÜRÇAYIR OSMAN ÖZKAN
1669 20 SİVAS ŞARKIŞLA KIZILCAKIŞLA EMİN ÇINAR
1670 21 SİVAS ULAŞ BAHARÖZÜ İSHAK IŞIK
1671 22 SİVAS ULAŞ YENİKARAHİSAR AHMET ÇETİN
1672 23 SİVAS YILDIZELİ GÜNEYKAYA ALİ POLAT
1673 24 SİVAS YILDIZELİ KALIN HALİL ŞENER
1674 25 SİVAS YILDIZELİ KAVAK TURAN AYKAN
1675 26 SİVAS YILDIZELİ KÜMBET VELİ BALTA
1676 27 SİVAS YILDIZELİ ŞEYHHALİL NECMİ GÜNDÜZ
1677 28 SİVAS YILDIZELİ YAVU KENAN BATUR
1678 29 SİVAS ZARA ŞEREFİYE MAHMUT YILMAZ
1679 1 ŞANLIURFA AKÇAKALE PEKMEZLİ ABDULLATİF SOYDAŞ
1680 2 ŞANLIURFA BİRECİK AYRAN SELAHATTİN ALPAY
1681 3 ŞANLIURFA BİRECİK MEZRA YUSUF GÜNEŞ
1682 4 ŞANLIURFA BOZOVA YASLICA İBRAHİM HALİL AKCAN
1683 5 ŞANLIURFA BOZOVA YAYLAK İBRAHİM HALİL GÖÇER
1684 6 ŞANLIURFA HALFETİ ARGIL HÜSEYİN ŞİMŞEK
1685 7 ŞANLIURFA HALFETİ YUKARI GÖKLÜ AHMET ZEKİ GÖKLÜ
1686 8 ŞANLIURFA MERKEZ KARAKÖPRÜ AHMET GÜZEL
1687 9 ŞANLIURFA MERKEZ KISAS ZİYA DEMİR
1688 10 ŞANLIURFA MERKEZ KONUKLU HALAF YILDIZ
1689 11 ŞANLIURFA MERKEZ UĞURLU HALİL ALPAK
1690 12 ŞANLIURFA SİVEREK GÜRAKAR MUSTAFA ÇAKMA
1691 13 ŞANLIURFA SİVEREK KAPIKAYA FAHRİ TOPAL
1692 14 ŞANLIURFA SURUÇ ONBİRNİSAN MİTHAT KILIÇ
1693 15 ŞANLIURFA VİRANŞEHİR EYYÜPNEBİ MEHMET YILDIRIM
1694 1 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP MEZRA HÜSNÜ TİMUR
1695 2 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK FINDIK ABDULSELAM İMRE
1696 3 ŞIRNAK İDİL KARALAR HALEF İNAN
1697 4 ŞIRNAK İDİL SIRTKÖY MAHMUT AKMAN
1698 5 ŞIRNAK MERKEZ BALVEREN EDİP YILDIZ
1699 6 ŞIRNAK MERKEZ KASRİK MEHMET ŞANLI
1700 7 ŞIRNAK MERKEZ KUMÇATI ABDULAZİZ DEMİR
1701 8 ŞIRNAK SİLOPİ BAŞVERİMLİ HASAN TATAR
1702 9 ŞIRNAK SİLOPİ ÇALIŞKAN İSA YİĞİT
1703 10 ŞIRNAK SİLOPİ GÖRÜMLÜ HASAN ÖZDEMİR
1704 11 ŞIRNAK ULUDERE HİLAL CEVHER BENEK
1705 12 ŞIRNAK ULUDERE ŞENOBA SABRİ BABAT
1706 13 ŞIRNAK ULUDERE UZUNGEÇİT MUSTAFA YILDIZ
1707 1 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY KAPAKLI AKIN YILMAZ
1708 2 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY KARAAĞAÇ İSMET ŞİMŞEK
1709 3 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY KIZILPINAR FARUK KORKMAZ
1710 4 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY VELİKÖY EFRAHİM YEŞİL
1711 5 TEKİRDAĞ ÇORLU MARMARACIK HÜSEYİN BULUT
1712 6 TEKİRDAĞ ÇORLU MİSİNLİ ZİYAMETTİN YAMAN
1713 7 TEKİRDAĞ ÇORLU ULAŞ ÖMER ŞAKAR
1714 8 TEKİRDAĞ ÇORLU VELİMEŞE İZZET TEZEL
1715 9 TEKİRDAĞ ÇORLU YENİCE KEMAL AYBİ
1716 10 TEKİRDAĞ HAYRABOLU ÇERKEZMÜSELLİM SELİM KESEBİR
1717 11 TEKİRDAĞ HAYRABOLU ŞALGAMLI SALİH KIVANÇ
1718 12 TEKİRDAĞ MALKARA BALABANCIK ŞABAN SAYILIR
1719 13 TEKİRDAĞ MALKARA KOZYÖRÜK ERCAN GÖK
1720 14 TEKİRDAĞ MALKARA SAĞLAMTAŞ AHMET BEDEL
1721 15 TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ SULTANKÖY SELAHATTİN BAŞ
1722 16 TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ YENİÇİFTLİK RAMADAN ER
1723 17 TEKİRDAĞ MERKEZ BANARLI SELAMİ ALTINAY
1724 18 TEKİRDAĞ MERKEZ BARBAROS FİKRET YILMAZ
1725 19 TEKİRDAĞ MERKEZ KARACAKILAVUZ ÖMER GÜMÜŞ
1726 20 TEKİRDAĞ MERKEZ KUMBAĞ ABDÜL ERTAŞ
1727 21 TEKİRDAĞ SARAY BEYAZKÖY YAKUP AKSAN
1728 22 TEKİRDAĞ SARAY BÜYÜKYONCALI NURETTİN YILMAZ
1729 23 TEKİRDAĞ ŞARKÖY HOŞKÖY KEMAL ÖZVARLIK
1730 24 TEKİRDAĞ ŞARKÖY MÜREFTE İLHAN KOÇER
1731 1 TOKAT ALMUS AKARÇAY
1732 2 TOKAT ALMUS ATAKÖY
1733 3 TOKAT ALMUS BAĞTAŞI MEHMET TAŞKIRAN
1734 4 TOKAT ALMUS CİHET
1735 5 TOKAT ALMUS ÇEVRELİ LÜTFİ SAN
1736 6 TOKAT ALMUS DİKİLİ AMİL ŞİMŞEK
1737 7 TOKAT ALMUS GÖLGELİ
1738 8 TOKAT ALMUS GÖRÜMLÜ
1739 9 TOKAT ALMUS KINIK FİKRİ KARAKURT
1740 10 TOKAT ALMUS ORMANDİBİ ALAATTİN DİKMEN
1741 11 TOKAT ARTOVA ÇELİKLİ HALİL İBRAHİM ŞİRİN
1742 12 TOKAT BAŞÇİFTLİK HATİPLİ MUSTAFA TANRIVERDİ
1743 13 TOKAT BAŞÇİFTLİK KARACAÖREN
1744 14 TOKAT ERBAA AKÇA SADIK DEMİRDAĞ
1745 15 TOKAT ERBAA DEĞİRMENLİ EROL DEMİRTAŞ
1746 16 TOKAT ERBAA GÖKAL SALİM ÇINAR
1747 17 TOKAT ERBAA KARAYAKA MEHMET BAŞAR
1748 18 TOKAT ERBAA KOÇAK İSMAİL HAKKI KOLCU
1749 19 TOKAT ERBAA TANOBA ALİ GENÇ
1750 20 TOKAT ERBAA ÜZÜMLÜ AHMET KARABIYIK
1751 21 TOKAT MERKEZ AKBELEN OSMAN ÇAKMAK
1752 22 TOKAT MERKEZ AVLUNLAR AHMET KAYHAN
1753 23 TOKAT MERKEZ BÜYÜKYILDIZ ŞABAN DOĞAN
1754 24 TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL HÜSEYİN YÖNDEN
1755 25 TOKAT MERKEZ ÇAT HALİL İBRAHİM UZUN
1756 26 TOKAT MERKEZ EMİRSEYİT ERTUĞRUL AĞIL
1757 27 TOKAT MERKEZ GÜRYILDIZ HÜSEYİN UÇAR
1758 28 TOKAT MERKEZ KEMALPAŞA
1759 29 TOKAT MERKEZ YAĞMURLU
1760 30 TOKAT NİKSAR GÖKÇELİ AYHAN ÖZTÜRK
1761 31 TOKAT NİKSAR GÜNEBAKAN HASAN POLATKAN
1762 32 TOKAT NİKSAR GÜRÇEŞME HALİL KUNDUZ
1763 33 TOKAT NİKSAR KUYUCAK SADIK DOĞAN
1764 34 TOKAT NİKSAR ÖZALAN
1765 35 TOKAT NİKSAR SERENLİ RAİF YILMAZ
1766 36 TOKAT NİKSAR YAZICIK
1767 37 TOKAT NİKSAR YOLKONAK MUSA ATASOY
1768 38 TOKAT PAZAR DEREKÖY URAL GEZGİN
1769 39 TOKAT PAZARTESI ÜZÜMÖREN İSMAİL KARAKAŞ
1770 40 TOKAT REŞADİYE BAYDARLI
1771 41 TOKAT REŞADİYE BEREKETLİ HASAN YÜCEL
1772 42 TOKAT REŞADİYE BOZCALI MUSTAFA YILMAZ
1773 43 TOKAT REŞADİYE BÜŞÜRÜM MEHMET YALÇIN
1774 44 TOKAT REŞADİYE CİMİTEKKE HÜSEYİN GÜL
1775 45 TOKAT REŞADİYE ÇEVRECİK
1776 46 TOKAT REŞADİYE DEMİRCİLİ NECAATTİN YAMAN
1777 47 TOKAT REŞADİYE HASANŞEYH RECEP KÜLEKÇİ
1778 48 TOKAT REŞADİYE KIZILCAÖREN CİHAN ÖZTÜRK
1779 49 TOKAT REŞADİYE KUZBAĞI BAHATTİN YERLİKAYA
1780 50 TOKAT REŞADİYE NEBİŞEYH FEYZULLAH ÜNAL
1781 51 TOKAT REŞADİYE SOĞUKPINAR
1782 52 TOKAT REŞADİYE YOLÜSTÜ TALİP ÇETİN
1783 53 TOKAT SULUSARAY DUTLUCA İBRAHİM TURGUT
1784 54 TOKAT TURHAL ÇAYLI
1785 55 TOKAT TURHAL KAT ETHEM ÖZSEVEN
1786 56 TOKAT TURHAL ŞENYURT ORHAN ÖZKAYIT
1787 57 TOKAT TURHAL ULUTEPE
1788 58 TOKAT TURHAL YAZITEPE İBRAHİM İŞERİ
1789 59 TOKAT TURHAL YENİSU NECATİ HAKAN
1790 60 TOKAT YEŞİLYURT ÇIKRIK HALİL İBRAHİM BOSTANCI
1791 61 TOKAT YEŞİLYURT KUŞÇU MÜRSEL BOZKAYA
1792 62 TOKAT ZİLE EVRENKÖY KADİR ŞENGÜL
1793 63 TOKAT ZİLE GÜZELBEYLİ NECDET COŞ
1794 64 TOKAT ZİLE YALINYAZI
1795 65 TOKAT ZİLE YILDIZTEPE FEVZİ ÇIRAK
1796 1 TRABZON AKÇAABAT ADACIK AYHAN SEVİM
1797 2 TRABZON AKÇAABAT AKÇAKALE EMRE AKGÜN
1798 3 TRABZON AKÇAABAT AKÇAKÖY SULTAN MEMİŞ
1799 4 TRABZON AKÇAABAT AKPINAR SALİH BIYIKLI
1800 5 TRABZON AKÇAABAT DARICA MUHAMMET ALTINEL
1801 6 TRABZON AKÇAABAT DERECİK ALİ ULUSOY
1802 7 TRABZON AKÇAABAT DOĞANKÖY KAZIM ATMACA
1803 8 TRABZON AKÇAABAT DÖRTYOL CEVAT BİRİNCİ
1804 9 TRABZON AKÇAABAT IŞIKLAR HASAN TAHSİN ÖZTÜRK
1805 10 TRABZON AKÇAABAT KAVAKLI MAHMUT CİHAN
1806 11 TRABZON AKÇAABAT MERSİN HASAN ALİ ÇANAKÇI
1807 12 TRABZON AKÇAABAT SÖĞÜTLÜ ÖMER KATIRCIOĞLU
1808 13 TRABZON AKÇAABAT ŞİNİK AHMET MARUFOĞLU
1809 14 TRABZON AKÇAABAT YILDIZLI YAHYA TARAKÇI
1810 15 TRABZON ARAKLI ÇANKAYA BURHAN AKYILDIZ
1811 16 TRABZON ARAKLI ERENLER HASAN AYVAZOĞLU
1812 17 TRABZON ARAKLI YEŞİLYURT HÜSEYİN KALAYCI
1813 18 TRABZON ARSİN ATAYURT GALİP KELEŞ
1814 19 TRABZON ARSİN FINDIKLI HALİL İBRAHİM KEFELİOĞLU
1815 20 TRABZON ARSİN YEŞİLYALI KAMURAN AKÇAY
1816 21 TRABZON BEŞİKDÜZÜ TÜRKELLİ AHMET TURAN
1817 22 TRABZON BEŞİKDÜZÜ YEŞİLKÖY NEŞAT GÜNDOĞDU
1818 23 TRABZON ÇAYKARA ATAKÖY MUSTAFA ONAT
1819 24 TRABZON ÇAYKARA KARAÇAM İSMAİL HAKKI SİVAZ
1820 25 TRABZON ÇAYKARA TAŞKIRAN REFİK ALBAYRAK
1821 26 TRABZON ÇAYKARA UZUNGÖL MEHMET NURİ ALİBEYOĞLU
1822 27 TRABZON DÜZKÖY AYKUT MUHAMMET TOPALOĞLU
1823 28 TRABZON DÜZKÖY ÇALKÖY MEHMET TAYAR
1824 29 TRABZON DÜZKÖY ÇAYIRBAĞI HİLMİ KÖROĞLU
1825 30 TRABZON HAYRAT BALABAN ÖMER HACIBEKTAŞOĞLU
1826 31 TRABZON KÖPRÜBAŞI BEŞKÖY YAHYA NARMANLI
1827 32 TRABZON MAÇKA ATASU OSMAN KÜLTÜR
1828 33 TRABZON MAÇKA ESİROĞLU SÜLEYMAN ADIGÜZEL
1829 34 TRABZON MERKEZ AKOLUK RECEP ZENGİN
1830 35 TRABZON MERKEZ AKYAZI ZEKİ ERGÜN
1831 36 TRABZON MERKEZ ÇAĞLAYAN FİRAR BAYRAK
1832 37 TRABZON MERKEZ ÇUKURÇAYIR SABRİ BAYSAL
1833 38 TRABZON MERKEZ GÜRBULAK KEMAL ÇOBAN
1834 39 TRABZON MERKEZ PELİTLİ ÖMER KAYIKÇI
1835 40 TRABZON MERKEZ YALINCAK SÜLEYMAN ERDOĞAN
1836 41 TRABZON OF BALLICA EMİN BİLGİN
1837 42 TRABZON OF BÖLÜMLÜ FARUK ÖZTÜRK
1838 43 TRABZON OF CUMAPAZARI AHMET SARAL
1839 44 TRABZON OF ESKİPAZAR MUSTAFA AYAZ
1840 45 TRABZON OF GÜRPINAR MEHMET ÖZTÜRK
1841 46 TRABZON OF KIYICIK HASAN ÇAKIR
1842 47 TRABZON OF UĞURLU A. REMZİ DURMUŞ
1843 48 TRABZON SÜREMENE ÇAMBURNU HÜSEYİN ALİOĞLU
1844 49 TRABZON SÜREMENE ORMANSEVEN CEMAL ÜSTÜN
1845 50 TRABZON SÜREMENE OYLUM ORHAN KAHVECİ
1846 51 TRABZON SÜREMENE YENİAY İBRAHİM SEDEF
1847 52 TRABZON ŞALPAZARI GEYİKLİ MUZAFFER TÜRKMEN
1848 53 TRABZON TONYA İSKENDERLİ NEJDET GÜL
1849 54 TRABZON VAKFIKEBİR YALIKÖY ALİ BAYRAM TANRIVERDİ
1850 55 TRABZON YOMRA KAŞÜSTÜ HÜSEYİN DOĞAN
1851 56 TRABZON YOMRA OYMALITEPE METİN ŞAHİN
1852 57 TRABZON YOMRA ÖZDİL MUSTAFA BAYINDIR
1853 1 TUNCELİ MAZGİRT AKPAZAR ALİ AYDIN
1854 2 TUNCELİ MAZGİRT DARIKENT HIZIR GÜNGÖR
1855 1 UŞAK BANAZ İLÇESİ BÜYÜKOTURAK KAZIM BAYKAL
1856 2 UŞAK BANAZ İLÇESİ KIZILCASÖĞÜT RAMAZAN DOĞAN
1857 3 UŞAK EŞME İLÇESİ AHMETLER VEYSEL GÜNEŞ
1858 4 UŞAK EŞME İLÇESİ GÜLLÜ MUZAFFER KÜÇÜKARSLAN
1859 5 UŞAK EŞME İLÇESİ YELEĞEN HÜSEYİN YANIK
1860 6 UŞAK KARAHALLI İLÇESİ KARBASAN HASAN ALİ IŞIK
1861 7 UŞAK MERKEZ BÖLME İSMAİL GÜLPERİ
1862 8 UŞAK MERKEZ GÜRE ALAATTİN ÖZGÜN
1863 9 UŞAK MERKEZ İLYASLI ALİ ERTUĞRUL
1864 10 UŞAK SİVASLI İLÇESİ AĞAÇBEYLI İBRAHİM ARICAN
1865 11 UŞAK SİVASLI İLÇESİ PINARBAŞI MUZAFFER YÜKSEL
1866 12 UŞAK SİVASLI İLÇESİ SELÇIKLER OSMAN ÇAKAR
1867 13 UŞAK SİVASLI İLÇESİ TATAR ZAFER GÜN
1868 14 UŞAK SİVASLI İLÇESİ YAYALAR HALİL ÖZKAN
1869 15 UŞAK ULUBEY İLÇESİ AVGAN HABİB METİN
1870 16 UŞAK ULUBEY İLÇESİ HASKÖY AHMET ŞİMŞEK
1871 17 UŞAK ULUBEY İLÇESİ KIŞLA ARİF ÖZER
1872 18 UŞAK ULUBEY İLÇESİ OMURCA BATTAL UĞUZ
1873 1 VAN EDREMİT ÇİÇEKLİ YILMAZ KILIÇ
1874 2 VAN ERCİŞ ÇELEBİBAĞI KURBANİ ÖZDAŞ
1875 3 VAN ERCİŞ KOCAPINAR MUSTAFA AĞAOĞLU
1876 4 VAN GEVAŞ AKDAMAR TAHSİN DEĞİRMENCİOĞLU
1877 5 VAN MERKEZ BOSTANİÇİ HALİL CİNTAN
1878 6 VAN MERKEZ ERÇEK ORHAN BAĞLAYICI
1879 7 VAN MURADİYE ÜNSELİ MUSTAFA İNCİ
1880 8 VAN ÖZALP SAĞMALLİ EMİN ÖZDEMİR
1881 1 YALOVA ALTINOVA KAYTAZDERE ERCAN REYHAN
1882 2 YALOVA ALTINOVA SUBAŞI SERHAT TARIK ERDEM
1883 3 YALOVA ALTINOVA TAVŞANLI KADRİ ÇİÇEK
1884 4 YALOVA ÇINARCIK ESENKÖY ÖZEN KAPTAN
1885 5 YALOVA ÇINARCIK KOCADERE AHMET ÖZTÜRK
1886 6 YALOVA ÇINARCIK KORU CİHAN KESER
1887 7 YALOVA ÇINARCIK TEŞVİKİYE RECEP ALİ TEKİN
1888 8 YALOVA ÇİFTLİKKÖY TAŞKÖPRÜ ŞABAN ERTAN
1889 9 YALOVA MERKEZ KADIKÖY FİKRET DURSUN
1890 1 YOZGAT AKDAĞMADENİ BELEKÇEHAN ŞAHİN ARISOY
1891 2 YOZGAT AKDAĞMADENİ OLUKÖZÜ HALİT ACUN
1892 3 YOZGAT AKDAĞMADENİ UMUTLU HİDAYET KARABULUT
1893 4 YOZGAT AYDINCIK BAŞTÜRK NECDET KURT
1894 5 YOZGAT AYDINCIK BAYDİĞİN OSMAN USLU
1895 6 YOZGAT AYDINCIK KAZANKAYA CELAL KILIÇ
1896 7 YOZGAT AYDINCIK KÖSRELİK DURSUN KUZU
1897 8 YOZGAT BOĞAZLIYAN ÇAKMAK VEDAT OYMAK
1898 9 YOZGAT BOĞAZLIYAN ÇALAPVERDİ HAMZA KAYA
1899 10 YOZGAT BOĞAZLIYAN DEVECİPINAR ENVER KAYA
1900 11 YOZGAT BOĞAZLIYAN OVAKENT DURSUN KAPLAN
1901 12 YOZGAT BOĞAZLIYAN ÖZLER MEHMET FİDANCI
1902 13 YOZGAT BOĞAZLIYAN SIRÇALI TAMER GÜMÜŞ
1903 14 YOZGAT BOĞAZLIYAN UZUNLU TURAN KOÇ
1904 15 YOZGAT BOĞAZLIYAN YAMAÇLI NETİN KOÇAK
1905 16 YOZGAT BOĞAZLIYAN YENİPAZAR CEM ESER
1906 17 YOZGAT ÇANDIR BÜYÜKKIŞLA HANİFİ KAYIKÇI
1907 18 YOZGAT ÇAYIRALAN CURALİ ÖMER OSMAN BERKYÜREK
1908 19 YOZGAT ÇAYIRALAN ÇOKRADAN ABDULBAKİ KARATAŞ
1909 20 YOZGAT ÇAYIRALAN EVCİLER
1910 21 YOZGAT ÇAYIRALAN KONUKLAR MUSTAFA AKPINAR
1911 22 YOZGAT ÇEKEREK BAYINDIRHÜYÜK SATILMIŞ KANGI
1912 23 YOZGAT ÇEKEREK BAZLAMBAÇ HAN KARATAŞ
1913 24 YOZGAT ÇEKEREK BEYYURDU SEYFULLAH VARLIK
1914 25 YOZGAT ÇEKEREK ÖZÜKAVAK ŞABAN AKSU
1915 26 YOZGAT KADIŞEHRİ HALIKÖY NAZİF YILMAZ
1916 27 YOZGAT MERKEZ ÇADIRARDIÇ KARAMAN KOCAASLAN
1917 28 YOZGAT MERKEZ ESENLİ VEYSEL AKBULUT
1918 29 YOZGAT MERKEZ OSMANPAŞA FERHAT DUYGU
1919 30 YOZGAT SARAYKENT ÇİÇEKLİ İDRİS ARSLAN
1920 31 YOZGAT SARAYKENT DEDEFAKILI İSMET KARABULUT
1921 32 YOZGAT SARAYKENT OZAN MUSTAFA İLERİ
1922 33 YOZGAT SARIKAYA BABAYAĞMUR ÖMER GÜNAL
1923 34 YOZGAT SARIKAYA KARAYAKUP AHMET DURSEL ERDOĞAN
1924 35 YOZGAT SARIKAYA YUKARISARIKAYA MEVLÜT AYHAN
1925 36 YOZGAT SORGUN AHMETFAKILI OSMAN YILMAZ
1926 37 YOZGAT SORGUN ARAPLI OSMAN TORUN
1927 38 YOZGAT SORGUN BAHADIN GÜMÜŞ AKÇAY
1928 39 YOZGAT SORGUN BELENCUMAFAKILI HÜSEYİN YÜKSEL
1929 40 YOZGAT SORGUN ÇİĞDEMLİ İSMAİL BİÇER
1930 41 YOZGAT SORGUN DOĞANKENT DOĞAN SUNGUR
1931 42 YOZGAT SORGUN EYMİR MUSA DUMAN
1932 43 YOZGAT SORGUN GEDİKHASANLI HALİL İBRAHİM SOYSAL
1933 44 YOZGAT SORGUN GÜLŞEHRİ CEMALETTİN BAKIR
1934 45 YOZGAT SORGUN KARAKIZ ABDURRAHMAN KORKMAZ
1935 46 YOZGAT ŞEFAATLİ KUZAYCA DURAN DÜŞÜNCELİ
1936 47 YOZGAT ŞEFAATLİ PAŞAKÖY İDRİS ÖZTÜRK
1937 48 YOZGAT ŞEFAATLİ SARIKENT YAĞMUR ÖZDEMİR
1938 49 YOZGAT YENİFAKILI BEKTAŞLI ÜNAL BULUT
1939 50 YOZGAT YERKÖY SARAY KAZIM KILIÇARSLAN
1940 51 YOZGAT YERKÖY SEKİLİ HALİL BACANAK
1941 1 ZONGULDAK ALAPLI GÜMELİ MEFA YALÇIN
1942 2 ZONGULDAK ÇAYCUMA FİLYOS ÖMER ÜNAL
1943 3 ZONGULDAK ÇAYCUMA KARAPINAR ERCAN KINANÇ
1944 4 ZONGULDAK ÇAYCUMA NEBİOĞLU KENAN ERMİŞ
1945 5 ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE BURHAN ALİBABAOĞLU
1946 6 ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA ADİL DÜZLÜ
1947 7 ZONGULDAK DEVREK ÇAYDEĞİRMENİ SATILMIŞ GEBEŞ
1948 8 ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ RECEP CİVELEK
1949 9 ZONGULDAK DEVREK ÖZBAĞ İSMAİL GÖZLÜ
1950 10 ZONGULDAK EREĞLİ GÖKÇELER BEKİR ÇOLAK
1951 11 ZONGULDAK EREĞLİ GÜLÜÇ AYDIN GÜNGÖR
1952 12 ZONGULDAK EREĞLİ GÜNEŞLİ RIFKI GÜLTEKİN
1953 13 ZONGULDAK EREĞLİ KANDİLLİ YAŞAR CİĞER
1954 14 ZONGULDAK EREĞLİ ORMANLI BAYRAM BAŞOL
1955 15 ZONGULDAK EREĞLİ ÖĞBERLER EROL GÜLTEKİN
1956 16 ZONGULDAK GÖKÇEBEY BAKACAKKADI SEZGİN ÖZDEMİR
1957 17 ZONGULDAK GÖKÇEBEY HACIMUSA CANİP SARAÇBAŞI
1958 18 ZONGULDAK MERKEZ KOZLU HÜDAİ DÖKMECİ
1959 19 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE BEYCUMA VURAL KUNDAKÇIOĞLU
1960 20 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE ÇATALAĞZI MEHMET ALİM
1961 21 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE ELVANPAZARCIK HÜSEYİN UZUN
1962 22 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE GELİK H.FAHRİ YILDIRIM
1963 23 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE KARAMAN MUSTAFA KALAYCI
1964 24 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE KİLİMLİ SEÇKİN ÖZDEMİR
1965 25 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE MUSLU ZEKİ GÜLSER
1966 26 ZONGULDAK MERKEZ İLÇE SİVRİLER SELİM GÖREN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com