26 Haziran 2009

Gasp Çetesi İki Saatte Çökertildi

Suç oranının en düşük olduğu iller arasında yer alan Mardin’de gasp çetesi iki saat içinde çökertildi.
http://www.mardinlife.com/haberler/resimler/mardinlifegasp1.jpg
Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgilere göre Mardin il merkezinde B.E.K. isimli şahısa karşı zor kullanılarak cep telefonu gasp eden şebeke Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından iki saat içinde çökertildi. Gaspı gerçekleştiren F.A., M.E., M.A., ve M.O. isimli şahıslar ile olayın akabinde telefonun satılmasına aracılık eden B.Ş. ve telefonu satın alan Ö.F.A. isimli şahıslar olmak üzere toplam 7 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Olay ile ilgili adli makamlara sevk edilen şahıslardan, M.E. isimli şahıs tutuklanarak cezaevine konulurken, diğer şahısların ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldıkları öğrenildi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Emniyet Müdürü Serdar Meriç ise gasp olayını iki saat gibi kısa bir zaman içinde aydınlatılarak zanlıların gözaltına alınmasını Mardin polisin büyük başarısı olarak değerlendirdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com