27 Nisan 2009

Turkcell'in Herkesle 600 konuşma paketi artık 18 ay %25 indirimli!

http://www.turkcell.com.tr/c/i/content/dp_yeniherkesle600.jpg
Her gün kampanyaya başvuran ilk 100 kişiden biri olun,
Herkesle 600 konuşma paketinden 18 ay boyunca %25 indirimli yararlanın. Üstelik kampanyaya kayıt olan faturalı abonelerimiz paket dakikalarına ek olarak, her ay yurtiçinde tüm Turkcell'lilerle 5.000 dakika bedava görüşme yapabilecekler!

KATILIM KOŞULLARI
 • Kampanyadan 31.05.2009 tarihine kadar her gün INDIRIM yazıp 4323'e SMS atan, ilk 100 bireysel faturalı Turkcell’li yararlanacaktır.
 • Bu kampanya sadece Herkesle tarifesi, Herkesle 600 paketi ile alınabilir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Herkesle 600 paketine abone olunması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılan Turkcell’lilerin tarifesi Herkesle tarifesi olacak ve bu tarife üzerinden aylık %25 indirimli ücretlendirilecektir. Herkesle 600 konuşma paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
 • "iPhone 3G cihaz kampanyası" veya "Cebiniz Alo paketten" kampanyalarından yararlanan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyaya katılan aboneler, kullandıkları Herkesle 600 paketinin bedelini kampanya katılımından sonraki, 18 ay boyunca %25 indirimli öderler.
ÜCRETLENDİRME
 • Tekliften yararlanmaya başladığınızda Turkcell'lilerle yaptığınız tüm yurt içi görüşmelerde öncelikli olarak aylık sınırsız teklifinizi kullanacaksınız. Paket dakikalarınızı ise diğer operatör numaralarını ve sabit hat (ev ve iş) numaralarını arayarak yaptığınız yurt içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.
 • Her yöne 600 dakikalık paket dakikaları diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev,iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarda geçerlidir.
 • Sınırsız kullanım hakkı Turkcell’lilerle yapılan yurt içi görüşmeler için geçerlidir.
 • Aylık Turkcell'lilerle 5000 dakika üzeri kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilir ve paket aşımları Herkesle tarifesi fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda veya kampanyadan faydalanan fakat telekomünikasyon ihtiyacını karşılamak dışında kötüye kullanım tespit edilen kullanımların belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri Bizbize olarak değiştirilecek ve geçmiş kullanımları da Bizbize tarifesi üzerinden yeniden ücretlendirilerek aboneye faturalandırılacaktır.
 • Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. Şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez.
 • Kampanya kapsamındaki sınırsız kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında yapılan gorusmeler icin ucretlendirme periyodu 6 saniyedir.
NOTLAR

Kontratlı Alo Paket kampanyasına (3 Ay Bedava) dahilim, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Kampanyanız hattınıza taahhüt bedeli yansıtılmadan iptal edilir ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.


Cep Bizden Kampanyasından faydalanıyorum, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Cep bizden kampanyasında vermiş olduğunuz fatura taahhüdü geçerli olmak koşulu ile yararlanabilirsiniz.


Cebiniz Alo Paketten cihaz kampanyasından faydalanıyorum, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Hayır yararlamazsınız.


Kampanya katılım mesajları ücretli midir?

Hayır, kampanya katılım mesajlarından ücret alınmamaktadır.


İki gün bedava kampanyasından kontratım var, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Evet, yararlanabilirsiniz.


Kampanya bittikten sonra tarifem ne olacak?

Kampanya bittikten sonra Herkesle tarifesinden ücretlendirilirsiniz, her yöne avantajlı fiyatlarla konuşursunuz.


Kampanyaya başvurdum, tüm Turkcell'lilerle sınırsız görüşmeye ne zaman başlayabilirim?

Eğer kampanyaya katıldığınızda Herkesle 600 paketiniz yoksa, hattınıza ait ilk fatura kesim tarihinizden itibaren faydalanmaya başlayacaksınız. Eğer kampanyaya başvurduğunuz sırada, Herkesle 600 paketi kullanıyorsanız, sınırsız dakikalarınız 24 saat içinde hattınıza tanımlanır ve çıkacak olan ilk faturanızda Herkesle 600 paketinizin bedelini %25 indirimli ödersiniz.

Turkcell'lilerle bedava kullanım hakkınız tanımlandığında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.


Ödeme tipi değişikliği, numara değişikliği ve devir işlemi yapıldığında kampanya devam eder mi?

Ödeme tipi değişikliğinde devam etmez. Numara değişikliği veya devir işlemi yapıldığında devam eder.


Aylık 600 dakika ve 5000 dakika sınırı sorgulanabilecek mi?

Evet. Tüm herkesle paketlerde olduğu gibi aldığınız paketten kalan dakikalarınızı öğrenmek için PAKET DURUM yazıp 7010'a gönderebilir veya Online İşlem’e girmeniz yeterlidir. 5000 dakika sınırı sorgulanamaz.


600 dakika ve 5000 dakikadan kalan dakikalar bir sonraki faturaya aktarılır mı?

Dakikalar bir sonraki aya devretmez. Bir fatura dönemi için geçerlidir.


İki gün bedava kampanyası ile aynı anda kullanıldığında hangisi öncelikli olacak?

Bedava günlerinizde öncelikli olarak iki gün bedava kampanyasından konuşursunuz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com