9 Haziran 2009

TTNET'ten Hediye Yağmuru

http://www.haberdiyarbakir.com/images/news/4825.jpg
TTNET, mevcut müşterilerine sunduğu 'Hızlı İnternetle Hızla Kazan' kampanyasıyla her gün 80 kişiye Vestel marka netbook hediye edeceğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, interneti 8 Mbps'a varan hızla müşterilerine sunan TTNET, mevcut müşterilerine özel hayata geçirdiği kampanya ile haftada 480 olmak üzere kampanya süresince toplam 1920 adet Vestel marka netbook hediye ediyor.

TTNET'in 27 Haziran 2009 tarihine kadar sürecek 'Hızlı İnternetle Hızla Kazan' kampanyası kapsamında Pazar günleri hariç her gün yapılacak çekilişle; 1 Mbps 4 GB paketinden 8 Mbps'a kadar hız sunan NET Paketlerine geçen 40 kişi, 4LİMİTSİZ Paket'inden 8LİMİTSİZ Paket'ine geçiş yapan 10 kişi, www.ttnet.com.tr adresinden düzenli ödeme talimatı veren 10 kişi, en az 4 yıldır 2 Mbps Limitsiz ve 4 Mbps Limitsiz paketlerini kullanan ve www.ttnet.com.tr adresindeki kampanya anketini dolduran 20 kişi, Vestel netbook kazanıyor. Netbook kazanan TTNET müşterileri ayrıca 3 ay boyunca ayda ekstra 600 dakika TTNET WiFi kullanım hakkının da sahibi oluyor.

TTNET'TEN NETBOOK'UN YANI SIRA SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Öte yandan TTNET, 2 Mbps Limitsiz ile 4 Mbps Limitsiz paketlerini kullanan ve 4 yılı aşkın süredir TTNET'i tercih eden özel müşterilerini Vestel netbook'un yanı sıra ferdi seyahat sağlık sigortası ile ödüllendiriyor. Bu doğrultuda, www.ttnet.com.tr adresindeki anketi dolduran müşteriler, tüm dünyada geçerli olan 1 yıllık 50.000 USD teminatlı ferdi seyahat sağlık sigortası sahibi oluyor.

3 yorum:

  1. inşallah ben de hızlı internetle hızla kazanıcam.haber verdiğin için sağol.

    YanıtlaSil
  2. ttnet netbook yağmurumu... yaşasın benim başıma yağsın...hep başıma bişeyler geliyo zaten bide netbook gelsin yawww....

    YanıtlaSil
  3. ben kazandıııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm

    YanıtlaSil

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com