19 Haziran 2009

“Vali Baba”larını Ziyaret Ettiler..

http://www.mardin.gov.tr/haber/resim/babalar.gif
Mardin Musa Cihaner Çocuk Esirgeme Yurdu öğrencileri Mardin Valisi Hasan Duruer’in Babalar Günü’nü kutlamak üzere bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Valilik makamında yapılan ziyaret, yurtta kalan çocukları temsilen Zelal Parancı, Songül Koyu, Nurhan Akın ve Yurt Müdürü Mehmet Akın tarafından gerçekleşti.

Göreve başlar başlamaz yurt çocuklarını ziyaret eden Vali Hasan Duruer’i çok sevdiklerini ifade eden çocuklar, Vali Baba’larının “Babalar Günü”nü kutlayarak, yurt çocuklarını temsilen hediyelerini takdim ettiler. Yapılan ziyaretten çok memnun kalan ve oldukça duygulanan Vali Hasan Duruer, çocuklara teşekkür ederek, “Sizler benim çok değerli evlatlarımsınız. Bu davranışınız beni çok duygulandırdı. Hepinizin sevgi dolu, umut dolu, huzur dolu hayatlara sahip olmanızı diliyorum.” dedi.

Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar, Vali Baba’ları ile vedalaşarak Valilik makamından ayrıldılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com