14 Mart 2010

Dizi Setinde Bir Ruh Çağırmadığı Kaldı!

Aşk Bir Hayal'de Oynayan Nehir Erdoğan, Mardin'deki Çekimlerde Ne Yapacağını Bilemiyor...
http://img.haberler.com/haber/501/dizi-setinde-bir-ruh-cagirmadigi-kaldi-1948501_o.jpg
Nehir Erdoğan, Mardin'de süren dizi çekimleri arasında ruh çağırdı; güzel oyuncu korkunca seansı yarıda kesti Şimdilerde "Aşk Bir Hayal" adlı sevilen dizide rol alan Nehir Erdoğan, çekimlerin Mardin'de yapılması nedeniyle her gün kendisine yeni bir hobi ediniyor.
Geçtiğimiz günlerde Mardin'in köylerini gezerek buradaki kuzularla çektirdiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitesinde twitter'da yayınlayan güzel oyuncu, bu kez şaşırttı. Nehir Erdoğan, yine twitter'dan dizi oyuncuları ve set ekibiyle birlikte ruh çağırma seansı düzenlediklerini söyledi.
Geceyarısı eğlenmek için böyle bir şey yapmaya karar verdiklerini açıklayan güzel oyuncu, "Ekiple biraz gülmek için ruh çağıralım dedik ama sonra korkunca bıraktık. Bir daha ruh çağırmayacağım" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com