30 Aralık 2010

Adliye Koridorlarından Sergi Salonuna

http://4.bp.blogspot.com/_Hjkac1ftqjA/TRzeD4Rei2I/AAAAAAAAb9A/8XIXu2A9HSE/s1600/Mahmut%2BADANIR%2B1.jpg
Adana Adliyesi’nde 25 yıldır görev yapan Vesayet Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Mahmut Adanır, 45 tablodan oluşan eserlerini sergiliyor.

Hacı Ömer Sabancı Kültür Sitesi Güzel Sanatlar Galerisi’nde serginin açılışına katılanların çoğunluğunu avukatlar oluşturdu.

Sergiyi Milli Takım eski Teknik Direktörlerinden Serpil Hamdi Tüzün de gezdi. Adana İdmanyurdu Başkanı Avukat M.Ali Akgül, Teknik Direktör Teyfik Işık, kaleci Gülizar ile milli sporculardan Aslı da Vesayet Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Mahmut Adanır’ın sergisini gezdi.

Mahmut Adanır, 25 yıldır adliyede çeşitli görevlerde bulunduğunu, halen Vesayet Mahkemesi Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüttüğünü söyledi. Retroskopik bir sergi açtığını ifade eden Adanır, "Sergimi sanatseverler 31 Aralık akşamına kadar izleyebilecek. Toplam 45 tablom yer alıyor" dedi.
http://3.bp.blogspot.com/_Hjkac1ftqjA/TRzeIwkNqTI/AAAAAAAAb9I/Ltsm_Hh84Yg/s1600/Mahmut%2Badan%25C4%25B1r%2B2.jpg

İlgili Haber Linkleri:
http://www.medya73.com

http://www.adanaulus.com

http://www.sondakika.com

http://www.haberkapisi.com

http://www.kampusum.net

http://www.nethabercilik.com

Haberin Detayı:
Ressam Mahmut ADANIR'IN RETROSPEKTİF RESİM SERGİSİ ne yoğun ilgi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com