4 Şubat 2009

Derik Devlet Hastanesi'nde bir ilk

Derik Devlet Hastanesi'nde Transport Küvezi ile ilk hasta sevk edildi.
http://www.kenthaber.com/Resimler/2009/01/31/00124406.jpg
Derik Devlet Hastanesi'nde Transport Küvezi ile ilk hasta sevk edildi.

Derik Devlet Hastanesi Başhekim'i Dr. Sadrettin Arslan, Bolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi baş tabibini arayarak yeni doğan bebekleri ilgili çevre hastanelere sevk edebilmeleri için Transport Küvezine ihtiyaçları olduğunu belirtmişti.

Bunun üzerine Bolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Baştabipliği tarafından Derik Devlet Hastanesi'ne bir Transport Küvezi cihazını bağışlandı. Cihazın gelmesiyle birlikte Derik Devlet Hastanesi'nde erken doğan bir bebeğin ilk defa Transport Küvezi ile sevki yapıldı.

Derik Devlet Hastanesi Başhekim'i Dr. Sadrettin Asrlan, Transport Küvezini bağışlayan Bolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi başta Başhekimi olmak üzere tüm hastane personellerine minnettar oldukların söyledi.
www.mardinlife.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu gönderin. Yorumunuz Editör onayından geçerse yayınlanacaktır. Küfür, Hakaret, İftira ve SİYASİ içerikli yorumlar ve Adı Soyadı belirtilmeyen yorumlar yayınlanmıyacaktır. www.surgucum.com